У Львові виготовили нову машину

26.03.2016 г. в 12:52, o-doroge

Укроборонпром” назвав новинкою модель, яка з’явилась близько 10 років тому, а її прототип – ще в 1971 році.

«Львівський бронетанковий завод» представив дослідний зразок нового багатоцільового тягача БТС-5Б. Така інформація розміщена на сайті ДК «Укроборонпром», до складу якого входить ЛБТЗ. Ця модель призначена для механічної розвідки на полі бою, евакуації аварійних танків із зони дії супротивника, витягування танків, що застрягли чи затонули. БТС-5Б здатен піднімати вантажі, рити землю, зварювати і проводити технічне забезпечення танкових підрозділів у польових умовах. Така техніка, безсумнівно, потрібна Збройним Силам України. От тільки її дослідні зразки з’явилися набагато раніше 2016 року.

За даними порталу Military Navigator, ще в 2007 році ДП «Львівський бронетанковий завод» поставив в Азербайджан 14 універсальних багатоцільових тягачів БТС-5Б (звіт Державної служби України з експортного контролю). Крім Азербайджану, тягачі БТС-5Б поставлялися в Ірак і деякі Африканські країни. Підтвердження цього знаходиться на все тому ж сайті «Укроборонпрому».

За своїми можливостям і обладнанням БТС-5Б є аналогічним БРЕМ-1. Він виробляється на заводах капітального ремонту з використанням шасі танків Т-72А. БТС-5Б має загальну масу 41 тонна та оснащений 4-тактним двигуном V-84 потужністю 840 к.с. Максимальна швидкість БТС-5Б становить 60 км/год, а запас ходу на повних баках 700 км. На нього встановлюється кулемет калібру 12,7, ручний протитанковий гранатомет і автомати АКС-74. Робоча довжина троса тягової лебідки становить 200 метрів, допоміжної лебідки — 400 м.

Тягачі БТС-5Б не перший день виготовляє і модернізує ще й «Київський бронетанковий завод». Що за "дослідний зразок” тягача БТС-5Б виготовили у Львові залишається загадкою. Розгадка, схоже, полягає в бажанні створити новину там, де її немає.

загрузка...
Еще одна новость

«Свідомий олень»: водій неправильно припаркував авто і залишив поліцейським записку

26.03.2016 г. в 12:52, autotheme

«Я паркуюся, де хочу» – написав чоловік і залишив записку на лобовому склі свого авто, яке стояло мало не посеред дороги. А те, що перешкоджав руху інших машин, його не хвилювало. Ужгородці в соцмережах жартують, що в місті завівся «свідомий олень».

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Конфликт на парковке (видео)

26.03.2016 г. в 12:52, gorod

В нашу редакцию прислал видео наш читатель Сергей Викторов. Сергей, который стал свидетелем общения на повышенных тонах женщины, которую часто можно наблюдать на парковке на проспекте Мира, что напротив кинотеатра "Дружба" и мужчиной-водителем. Мужчина также снимал на мобильный телефон кричащую парковщицу, он находился возле авто с белорусскими номерами,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть