Терміни виплат збитків по автострахуванню скоротяться у травні

26.03.2016 г. в 17:28, gazeta

Система прямого врегулювання збитків по "автоцивілці" запрацює у травні. Після погодження Антимонопольного комітету України прямого врегулювання збитків, водії зможуть отримати компенсацію на пряму від своєї страхової компанії.

"З травня цей договір повинен бути чинним. У вівторок, 29 березня, ми подамо Антимонопольному комітету України цей договір. Поліси не потрібно буде міняти, щоб отримати виплати на пряму. Також не потрібно укладати додаткових договорів. Система прямого врегулювання збитків автоматично розповсюдиться на клієнтів страхових компаній. Щоб підвести перші підсумки, потрібно пропрацювати у цій системі рік. Нині під систему прямого врегулювання підпадає близько 50% клієнтів страхових компаній", - розповів Gazeta.ua Максим Межебицький віце-президент СК "АХА Страхування"

В Моторно (транспортному) страховому бюро України наголошують, щоб отримати пряму компенсацію збитків, обидва ТЗ мають бути забезпеченими на момент ДТП та страховики обох учасників ДТП повинні бути учасниками Системи прямого врегулювання збитків. Якщо одна з компаній не є учасником - то врегулювання відбудеться за стандартною схемою.

"У фокусі роботи тепер знаходиться клієнт. Страхові компанії матимуть більше зобов'язань перед своїми клієнтами. У більшості країн, де відбувається таке врегулювання - це добровільна домовленість між страховими компаніями. Якщо приймуть закон про обов'язкове автострахування у новій редакції, в якій передбачено обов'язкове пряме врегулювання, то нинішній договір дозволить протестувати систему і виявити всі слабкі сторони та підкорегувати їх, поки це не стане обов'язковим".

загрузка...
Еще одна новость

10 способов защиты от угона автомобиля

26.03.2016 г. в 17:28, novosti-n

‣ Двусторонняя сигнализация с диалоговым кодом. Она защищена от перехвата кодграббером. ‣ GSM-сигнализация при тревоге сможет оповестить владельца в любой точке мира. ‣ Сработала сирена? Не поленитесь хотя бы взглянуть в окно. ‣ Если покрыть стекла бронированной пленкой, злоумышленнику будет труднее их разбить при попытке проникнуть в салон. ‣ Кроме того, чтобы защититься от разбоя, оснастите автомобиль функцией "Anti hi-jack": выбросивший водителя из машины угонщик далеко не уедет. У водителя есть метка и, потеряв ее, иммобилайзер заглушит мотор. ‣ Метку иммобилайзера носите отдельно от брелока и ключей, чтобы преступник не заполучил их разом, похитив связку. ‣ Лучше использовать иммобилайзер,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чому важливо дотримуватись дистанції (Відео)

26.03.2016 г. в 17:28, gazeta.ua

Через недотримання дистанції в українських містах щодня стається безліч аварій. Це порушення правил дорожнього руху допускають як новачки, так і досвідчені водії. Зазвичай причина недотримання дистанції - неуважність переоцінка можливості своїх гальм. Внаслідок цього стається зіткнення з попутник авто. Гірші наслідки автомагістралях - там через високу швидкість аварії значно серйозніші.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Ремонт трассы Н11 на Николаевщине: деньги выделили не на те участки

26.03.2016 г. в 17:28, izvestia

Месяц прошел со дня установления блокпоста в Новом Буге на дороге Н11. За это время о блоке посте узнали даже в кабинете министров, которым было принято решение выделить средства на ремонт трассы Н11. Деньги выделили совсем не на те участки, которые требуют немедленного вмешательства и разрушены. Так больше 400 млн. гривен на дорогу Н11 получила Днепропетровская область, и только на 15 километров, от границы Днепропетровской в сторону Казанки. 24 марта на вечернем вече было принято решение: заблокировать движение всего транспорта через блокпост, находящийся у Баштанского въезда в Новый Буг; требовать от председателя Николаевской областной администрации подписать меморандум в котором четко указать сроки, места и виды работ. Подписание этого документа разблокирует дорогу и позволит контролировать власть по взятым ею обязательствам. 25 марта, в 8:00…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть