Терміни виплат збитків по автострахуванню скоротяться у травні

26.03.2016 г. в 17:28, gazeta

Система прямого врегулювання збитків по "автоцивілці" запрацює у травні. Після погодження Антимонопольного комітету України прямого врегулювання збитків, водії зможуть отримати компенсацію на пряму від своєї страхової компанії.

"З травня цей договір повинен бути чинним. У вівторок, 29 березня, ми подамо Антимонопольному комітету України цей договір. Поліси не потрібно буде міняти, щоб отримати виплати на пряму. Також не потрібно укладати додаткових договорів. Система прямого врегулювання збитків автоматично розповсюдиться на клієнтів страхових компаній. Щоб підвести перші підсумки, потрібно пропрацювати у цій системі рік. Нині під систему прямого врегулювання підпадає близько 50% клієнтів страхових компаній", - розповів Gazeta.ua Максим Межебицький віце-президент СК "АХА Страхування"

В Моторно (транспортному) страховому бюро України наголошують, щоб отримати пряму компенсацію збитків, обидва ТЗ мають бути забезпеченими на момент ДТП та страховики обох учасників ДТП повинні бути учасниками Системи прямого врегулювання збитків. Якщо одна з компаній не є учасником - то врегулювання відбудеться за стандартною схемою.

"У фокусі роботи тепер знаходиться клієнт. Страхові компанії матимуть більше зобов'язань перед своїми клієнтами. У більшості країн, де відбувається таке врегулювання - це добровільна домовленість між страховими компаніями. Якщо приймуть закон про обов'язкове автострахування у новій редакції, в якій передбачено обов'язкове пряме врегулювання, то нинішній договір дозволить протестувати систему і виявити всі слабкі сторони та підкорегувати їх, поки це не стане обов'язковим".

загрузка...
Еще одна новость

10 способов защиты от угона автомобиля

26.03.2016 г. в 17:28, novosti-n

‣ Двусторонняя сигнализация с диалоговым кодом. Она защищена от перехвата кодграббером. ‣ GSM-сигнализация при тревоге сможет оповестить владельца в любой точке мира. ‣ Сработала сирена? Не поленитесь хотя бы взглянуть в окно. ‣ Если покрыть стекла бронированной пленкой, злоумышленнику будет труднее их разбить при попытке…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чому важливо дотримуватись дистанції (Відео)

26.03.2016 г. в 17:28, gazeta.ua

Через недотримання дистанції в українських містах щодня стається безліч аварій. Це порушення правил дорожнього руху допускають як новачки, так і досвідчені водії. Зазвичай причина недотримання дистанції - неуважність переоцінка можливості своїх гальм. Внаслідок цього стається зіткнення з попутник авто. Гірші наслідки автомагістралях - там через…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть