Автомобілі, які можна швидко викрасти без ключа

27.03.2016 г. в 07:05, mmr

Уразливість сучасних автомобілів перед зовнішніми атаками – давно не секрет. Досить згадати випадок, коли хакер зламав автомобіль, перебуваючи на іншому континенті.

Правда, в тій історії йшлося все-таки про управління деякими функціями машини. А що, якщо злочинці хочуть просто викрасти машину, причому зробити це без шуму і пилу? Виявляється, тепер це набагато простіше, ніж кілька років тому. Як з’ясували експерти німецького автомобільного клубу ADAC, система безключового доступу в салон – прямий шлях до угону автомобіля.

Експерти протестували 24 автомобілі 19 різних марок і з’ясували, що викрасти машину з даною опцією не становить великих труднощів.

Як же здійснюється викрадення? Все дуже просто. Зловмисники чекають, поки жертва вийде з автомобіля. Потім до автовласника наближається людина зі спеціальним пристроєм, який підсилює сигнал від ключа, що лежить в кишені автомобіліста. При цьому вступати в прямий контакт з жертвою зловмисника необов’язково, достатньо, наприклад, сісти за сусіднім столиком в кафе. Після цього інший викрадач без будь-яких проблем відкриває автомобіль і заводить двигун. Вся справа в тому, що завдяки пристрою він посилює сигнал від ключа, електроніка машини вважає, що всі дії виконує водій і, звичайно ж, ніяк йому не перешкоджає.

Експерти ADAC попереджають, що таким нехитрим чином викрадач може керувати автомобілем до тих пір, поки у нього не скінчиться бензин. А якщо зловмисники будуть заправляти машину і не будуть глушити двигун, то ще довше. У зв’язку з цим фахівці закликають автовиробників переглянути технологію безключового доступу і придумати механізми захисту. Що ж стосується списку автомобілів, які вдалося завести фахівцям ADAC, то його ми публікуємо нижче. Але відразу обмовимося: це тільки ті автомобілі, які були протестовані експертами ADAC. А фактичний перелік «легкодоступних» для викрадачів моделей може бути набагато довший.

загрузка...
Еще одна новость

Что делать, чтобы не заснуть за рулем?

27.03.2016 г. в 07:05, vitamarg

Не секрет, что длительное нахождение за рулем утомляет как физически, так и морально. Об этом могут много рассказать дальнобойщики. Что же так влияет на организм? Первое - это долгое времяпровождение в одной позе, что влечет за собой физическую усталость. И следующий немаловажный фактор усталости - это практически постоянное однообразие ландшафта,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Внедорожный монстр за недорого: BMW X5 с мотором V8 по цене Ланоса

27.03.2016 г. в 07:05, topgir

Уверены, это самый безумный BMW X5, который ты мог только видеть. Сей кроссовер — 2002 года выпуска, был подготовлен своим американским владельцем для езды по бездорожью. Тотальному бездорожью. Самая главная фишка экстремального «икс шестого» — мотор — 4,8-литровый V8 LS с турбонаддувом. Но это, конечно же не все. Также внедорожик получил ряд специальных…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть