Чи поставляє Україна легкові авто в РФ?

27.03.2016 г. в 09:05, carreviewauto

Як повідомили в Державній фіскальній службі, яка несе відповідальність і за митницю, минулого місяця жоден новий легковий автомобіль не перетнув кордон з РФ.

«У лютому 2016 експорт з України в Російську Федерацію легкових автомобілів, що класифікуються за товарною позицією 8703 (автомобілі легкові та інші моторні транспортні засоби, призначені головним чином для перевезення людей) за УКТЗЕД, не відбувався», — так відповіли в прес-службі ДФС на питання, чи поставляє Україна легкові авто в РФ.

Поки невідомо, скільки зараз авто з Росії надходить в Україну. Однак, судячи з усього, російський експорт на вітчизняний ринок теж значно скоротився.

загрузка...
Еще одна новость

Появилась онлайн-карта парковок в Киеве

27.03.2016 г. в 09:05,

В сети появилась онлайн-карта парковок Киева, которая поможет киевлянам узнать график работы и стоимость столичных парковок. Об этом сообщил департамент транспортной инфраструктуры КГГА на своей странице в Facebook. С помощью ресурса можно будет узнать точный адрес площадок в каждом из районов Киева, количество машиномест, площадь парковочной площадки,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобілі, які можна швидко викрасти без ключа

27.03.2016 г. в 09:05, mmr

Уразливість сучасних автомобілів перед зовнішніми атаками – давно не секрет. Досить згадати випадок, коли хакер зламав автомобіль, перебуваючи на іншому континенті. Правда, в тій історії йшлося все-таки про управління деякими функціями машини. А що, якщо злочинці хочуть просто викрасти машину, причому зробити це без шуму і пилу? Виявляється, тепер…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть