Експерт розповів, що потрібно для того щоб світові автовиробники запрацювали в Україні

29.03.2016 г. в 07:01, famozio

Цього тижня німецькі постачальники деталей для автопромисловості заявили про наміри побудувати нові заводи у Західній Україні протягом наступних кількох років.

Для того, щоб в Україні масово почали будувати заводи світові автоконцерни, потрібно спростити митні та податкові процедури, вважають у компанії «МПП-консалтинг».

«Важливо, щоб нам було вигідно не лише імпортувати, а й експортувати машини. Для цього необхідно більшість мит на вживані автомобілі, як це зробили у Польщі», — говорить Gazeta.ua Павло Мельник, керівник компанії «MПП консалтинг».

За його словами, зменшення мит призведе до подешевшання автомобілів. Як наслідок, в Україну заводитимуть значно більше потриманих іномарок.

«І вже після цього провідні світові автовиробники почнуть будувати в країні свої заводи, щоб почати заміщення старих машин новими», — пояснює фахівець.

Крім цього, на його думку, потрібно зменшити податкове навантаження для бізнесу. Для України підійде модель Кіпру або Естонії.

«Автомобільні компанії почнуть активніше до нас йти, коли побачать, що тут прості й зрозумілі закони. У теперішніх економічних умовах вигідно зменшити податок на прибуток підприємств. Тоді б Україна змогла б стати Європейським офшором. Усі світові виробники, а не лише авто, прийшли б до нас», — каже він.

Через півроку після зниження податків стан економіки України почне покращуватися, авторинок зростатиме.

«Так, перше півроку надходження до бюджету суттєво впадуть. Однак потім ситуація зміниться. Економіка активізується і країна отримає більше податків», — говорить Павло Мельник.

Нагадаємо, що зараз в Ужгороді працює чеський автовиробник Skoda, у Луцьку збирають Hyundai Tucson попереднього покоління. А також ще працює більше 10 підприємств, що виробляють деталі до європейських автомобілів.

загрузка...
Еще одна новость

Сети автозаправок в Украине продолжили повышать цены на бензин

29.03.2016 г. в 07:01, censor

28 марта крупные сети автозаправочных станций в Украине повысили стоимость бензина и дизельного топлива. Цены выросли в сетях Marshal, "Роснефть", "Фактор", "Катрал". А-92 подорожал у SUNOIL. Рост составил 10-50 коп./л. Вопреки общей тенденции "Укр-Петроль" понизил стоимость ДТ на 45 коп./л, установив минимальное предложение на рынке – 15,95 грн/л. Эти изменения привели к росту средних розничных цен по Украине. Так, бензины А-92 (19,37грн/л) и премиальные марки "пятого" (21,04грн/л) поднялись на 4 коп./л. А-95 (20,08грн/л) прибавил 3 коп./л. ДТ (17,12грн/л) вырос на 1 коп./л. Заправки "Привата" дважды поднимали цены на топлива на прошлой неделе. Также подорожание было отмечено в сетях, работающих в нижнем ценовом…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В центре Одессы "Мерседес" сбил девушку: ее подбросило на несколько метров вверх (ВИДЕО 18+)

29.03.2016 г. в 07:01, odessa

В центре Одессы сегодня в 9:40 утра "Мерседес" сбил 17-летнюю девушку. Момент происшествия зафиксировал на видеорегистратор проезжавший мимо автомобиль. На нем четко видно, как от удара пешехода подбросило на несколько метров вверх. Как рассказали "Одесской жизни" в пресс-службе патрульной полиции, столкновение произошло на улице Софиевской. "Девушка как раз выходила из-за остановившегося автобуса, когда на нее наехал "Мерседес". У пострадавшей - открытый перелом левой голени. Ей сделали операцию, сейчас она в больнице", - пояснила нам пресс-секретарь патрульных Алла Марченко и отметила, что, по предварительным данным, девушка переходила дорогу в неположенном месте. Как пояснили нам в пресс-службе патрульной полиции, еще один наезд на пешехода произошел на улице Кордонной сегодня около 14:40. По предварительным данным, мужчина тоже переходил дорогу в неположенн…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть