Найкрасивіші двигуни в світі

29.03.2016 г. в 14:08, mmr

3,8-літровий, шестициліндровий, V-подібний, турбований двигун Nissan потужністю 565 к.с. Ракетний Aerojet Rocketdyne RS-25. Кращі силові агрегати Mercedes-Benz. Сьогодні пропонуємо вам переглянути найкрасивіші двигуни в світі, пише popmech.ru.

Ппоговоримо про красу. Поняття це, звичайно, неконкретне. Але якщо від точної, злагодженої роботи деталей сучасного двигуна, від виду їх бездоганної елегантності починає прискорено битися серце, – то що це, якщо не краса? .. Запускаємо серце в роботу з 5-хвилинним роликом про появу на світ двигуна для новітнього суперкара 2017 Nissan GT-R. 3,8-літровий, шестициліндровий, V-подібний, турбований, здатний розвивати до 565 к.с. А його ручне збирання в Японії – процес, що нагадує вдумливу інженерну медитацію, не зіпсуту фоновою музикою.

До речі, про музику. У світі, виявляється, є маса справжніх цінителів звуку роботи якісного двигуна – любителів послухати вереск движків гоночних болідів; низький, впевнений гуркіт важких дизелів; чіткий, ясний голос ДВЗ сучасних автомобілів. Ця «любов вухами» настільки поширена, що в офіційному відеоканалі Mercedes-AMG публікуються чисті записи звуків, які виробляють найкращі двигуни компанії.

загрузка...
Еще одна новость

Vauxhall снял курьезную рекламу о своем хетчбэке Corsa (ВИДЕО)

29.03.2016 г. в 14:08, gogetnews

Британская автомобилестроительная компания Vauxhall сняла курьезный рекламный ролик про свой хетчбэк Corsa, который представляет модельный ряд нового поколения. Продвинутый парковочный Opel Corsa (в Великобритании Vauxhall Corsa) справился бы и без собаки. Однако, с ней вышло намного эффектнее и курьезнее. Помимо автоматической парковки, Opel предлагает…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Крымские "власти" разработали штрафы для владельцев авто с украинскими номерами

29.03.2016 г. в 14:08, glavnoe

В подконтрольной России прокуратуре Крыма разработали порядок привлечения к ответственности владельцев автомобилей, которые не перерегистрируют украинские автомобильные номера до 1 апреля. Как сообщается, «остро стоит вопрос о необходимости смягчения ответственности для автовладельцев на начальный период». «Разработан порядок, в соответствии…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть