Заборона на нічне водіння знижує підліткову злочинність

30.03.2016 г. в 02:06, bublbe

Заборона на керування автомобілем у нічний час для неповнолітніх водіїв може знизити рівень підліткової злочинності, повідомляє Psych Central. Дослідження, проведене економістом Деніелом Літвоком і доктором Монікою Дезою, було опубліковано в журналі "Policy Analysis and Management".

Експерти очікували, що обмеження скоротить кількість дорожньо-транспортних пригод. Однак, крім цього, вони зафіксували й падіння рівня підліткової злочинності.

У державах, де був прийнятий закон про обмеження нічного водіння для молодих людей, кількість арештів серед підлітків у віці 16-17 років зменшилася на 6%. У деяких країнах після закінчення водійських курсів учням видають права з певним лімітом на нічну їзду, а згодом молоді водії отримують повну ліцензію.

"Наше дослідження вперше вивчило потенційний вплив таких програм на рівень злочинності. Ми простежили позитивну тенденцію щодо зменшення числа арештів. Найбільш серйозними злочинами, що здійснюються підлітками вночі, є крадіжки та вбивства. Ці дані мають взяти на озброєння політики, щоб ввести програму ліцензування для юних водіїв у своїх країнах ", - сказала Деза.

загрузка...
Еще одна новость

В Украину едет новый электромобиль

30.03.2016 г. в 02:06, o-doroge

На авторынке появится модель Smart fortwo Electric Drive Электромобили Smart Electric Drive нового поколения поступят в официальную продажу на территории Украины. Об этом сообщил генеральный директоркомпании «АвтоКапитал» – импортера автомобилей Daimler AG в Украине Ярослав Пригара. «Весной следующего года модель [Smart fortwo Electric Drive]…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Депутаты хотят разрешить бесплатные стоянки в столице на выходные

30.03.2016 г. в 02:06, ТСН

Депутаты Киевсовета предложили отменить в столице плату за парковку. Правда, только в выходные дни и не в рабочее время по будням. То есть с 8 вечера до 8 утра. Если за проект проголосуют, то уже в ближайшее время ночью машину в любом разрешенном месте можно будет припарковать бесплатно.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть