Чому ціни на бензин не знижуються, — пояснення МЕРТ

31.03.2016 г. в 17:53, famozio

Ціни на бензин в Україні не знижуються на тлі падіння світових цін на нафту через низку внутрішніх факторів.

Як заявили в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, держрегулювання цін на нафтопродукти не введено. Оператори на ринку визначають ціни під впливом як зовнішніх, так і внутрішніх факторів.

Теоретично зниження цін на нафту повинно було б відобразиться і на паливі в країні, але цьому заважає суттєве знецінення гривні.

У міністерстві вважають, що логістичні і фінансові проблеми в умовах військових дій, змушують перевізників вкладати ризики в ціну. Також на ціноутворення впливає те, що економічні агенти зберегли свої очікування щодо девальвації курсу гривні.

Ще до факторів, які не дають знизити ціну відносять податки, в тому числі і збільшення акцизного податку.

"У багатьох країнах також не спостерігається адекватного зниження внутрішніх цін на нафтопродукти відповідно до світових цін", – відзначили в міністерстві.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет України знову звинуватив великі АЗС в ціновій змові. Звинувачення «полетіли» на адресу WOG, OKKO, Shell і SOCAR.

загрузка...
Еще одна новость

Претендент на премию Дарвина, или самый жесткий тест-драйв пикапа

31.03.2016 г. в 17:53, topgir

Помнишь, мы публиковали самый жесткий и жестокий тест Туарега на бездорожье? Так вот, похоже, у того сорвиголовы есть брат – в США. Правда, в данном случае машина визуально не пострадала. Отметим, на видео пикап GMC Sierra 2015 модельного года. Как он потом спустился? Смотри:

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Герой парковки в Киеве побил все рекорды наглости

31.03.2016 г. в 17:53, funnymir

Каждый день на наших улицах можно встретить сотни странных ситуаций и казусов. В отдельную главу можно выделить «горе-парковщиков». Таких людей умом понять очень сложно. Иногда они могут полностью перекрыть пешеходный переход или взобраться на край тротуара. Но наш сегодняшний»герой» побил все уровни наглости, припарковавшись на пешеходном тротуаре. Соответствующее забавное фото опубликовал на свое странице в фейсбук Олег Корниенко. Пользователь отметили фото лавиной язвительных комментариев.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Незвичайну машину-“бульку” відроджують як електрокар

31.03.2016 г. в 17:53, mmr

Швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG вирішила надати нове життя колись популярному мікроавтомобілю BMW Isetta – представила концепцію електричної машини-“бульки” Microlino, пише expres.ua. Isetta – легковий автомобіль особливо малого класу, випускався у повоєнний час. Дизайн Isetta розроблений в Італії, а виготовляли цю машинку одразу в кількох країнах, зокрема в Іспанії, Бельгії, Франції, Бразилії, Німеччини і Великобританії. Особливу популярність Isetta мала завдяки тому, що 1955-го ліцензію на випуск автомобіля отримала німецька BMW. До 1964 року цей концерн виготовив близько 160 000 автівок Isetta. Конструкція Isetta передбачає…

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть