Чому ціни на бензин не знижуються, — пояснення МЕРТ

31.03.2016 г. в 17:53, famozio

Ціни на бензин в Україні не знижуються на тлі падіння світових цін на нафту через низку внутрішніх факторів.

Як заявили в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, держрегулювання цін на нафтопродукти не введено. Оператори на ринку визначають ціни під впливом як зовнішніх, так і внутрішніх факторів.

Теоретично зниження цін на нафту повинно було б відобразиться і на паливі в країні, але цьому заважає суттєве знецінення гривні.

У міністерстві вважають, що логістичні і фінансові проблеми в умовах військових дій, змушують перевізників вкладати ризики в ціну. Також на ціноутворення впливає те, що економічні агенти зберегли свої очікування щодо девальвації курсу гривні.

Ще до факторів, які не дають знизити ціну відносять податки, в тому числі і збільшення акцизного податку.

"У багатьох країнах також не спостерігається адекватного зниження внутрішніх цін на нафтопродукти відповідно до світових цін", – відзначили в міністерстві.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет України знову звинуватив великі АЗС в ціновій змові. Звинувачення «полетіли» на адресу WOG, OKKO, Shell і SOCAR.

загрузка...
Еще одна новость

Претендент на премию Дарвина, или самый жесткий тест-драйв пикапа

31.03.2016 г. в 17:53, topgir

Помнишь, мы публиковали самый жесткий и жестокий тест Туарега на бездорожье? Так вот, похоже, у того сорвиголовы есть брат – в США. Правда, в данном случае машина визуально не пострадала. Отметим, на видео пикап GMC Sierra 2015 модельного года. Как он потом спустился? Смотри:

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Герой парковки в Киеве побил все рекорды наглости

31.03.2016 г. в 17:53, funnymir

Каждый день на наших улицах можно встретить сотни странных ситуаций и казусов. В отдельную главу можно выделить «горе-парковщиков». Таких людей умом понять очень сложно. Иногда они могут полностью перекрыть пешеходный переход или взобраться на край тротуара. Но наш сегодняшний»герой» побил все уровни наглости, припарковавшись на пешеходном тротуаре. Соответствующее…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть