У Криму українцям не видають автомобільні номери

01.04.2016 г. в 08:04, krymr

У Криму вимагають замінити видані до анексії українські автомобільні номери на російські, але не видають номери тим жителям, які відмовилися від російського громадянства.

Про це повідомила представниця Кримської правозахисної групи Ірина Сєдова, передає “Крим.Реалії”.

“Їх дискримінують за ознакою громадянства. Їх відразу позбавили прописки, позбавили реєстрації. Змушували брати дозвіл на проживання. Тепер їм не видають ніяких російських номерів, тому що вони є громадянами України”, – повідомила вона.

Правозахисниця радить кримчанам в таких випадках вимагати письмову відмову. Можливо, за її словами, такий “документ” допоможе позбутися штрафів.

Представник громадської організації “Дорожній контроль Севастополя” Максим Мішин радить громадянам без російського громадянства зареєструвати автомобіль як іноземний.

“Їм необхідно або оформитися в митниці, або виїхати за територію Криму і знову в’їхати для того, щоб у вас була відмітка, що ви перетнули “кордон”, – зазначив він.

Власників транспортних засобів з числа громадян, які проживають на території півострова, а також юридичних осіб, окупаційна влада зобов’язала до 1 квітня 2016 року замінити реєстраційні знаки, видані до 18 березня 2014 року відповідно до законодавства України.

загрузка...
Еще одна новость

Что будет, если не пристегнуть ремни безопасности в автомобиле и попасть в ДТП?

01.04.2016 г. в 08:04, novosti-n

Если не пристегнуты ремни безопасности и автомобиль на скорости 80 км/ч совершает лобовое столкновение: Спустя 0,026 секунды после удара вдавливается бампер; сила, в тридцать раз превышающая вес автомобиля, останавливает его движение на линии передних сидений, тогда как его пассажиры - если они не пристегнуты ремнями безопасности - продолжают двигаться…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У Франківську поліція евакуює навіть вантажні мікроавтобуси

01.04.2016 г. в 08:04, galka

У п’ятницю, 25 березня, патрульна поліція продовжувала наводити лад на вулицях міста. Не обійшлося без роботи евакуатора. Зокрема чи не вперше був евакуйований мікроавтобус порушника. Фото опубліковане на офіційній сторінці УПП Івано-Франківська в мережі Facebook.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть