Опубліковано відео першого кросовера SEAT

01.04.2016 г. в 12:26, mmr

Перший середньорозмірний кросовер Ateca від іспанського автовиробника Seat був помічений під час проходження дорожніх випробувань. У ході тест-драйву автомобіль знімали на відеокамеру, в маркетингових цілях.

Зараз до випуску готується перший в історії компанії Seat кросовер. Мова йде про нову модель Ateca, яка вже неодноразово потрапляла в об’єктиви фотошпигунів на дорогах Іспанії. Зараз же, впевнені критики, дорожні випробування були спеціально замовлені виданням SuperCarsAllDay, для реалізації нової рекламної стратегії, покликаної підігріти інтерес до новинки. Відеоролик, на якому зображений весь тест-драйв, сьогодні був опублікований в мережі Інтернет.

Нагадаємо, що після досить тріумфального дебюту автомобіля на моторшоу в Женеві, кросовер зазнав ряд зовнішніх змін і зараз готується стати на серійний конвеєр. Відомо, що під капотом розташований літровий турбований бензиновий агрегат з можливостями ста п’ятнадцяти кінських сил. Працює він у тандемі з механічною коробкою передач. Передбачена і більш потужна версія з мотором на сто п’ятдесят «конячок».

Базова комплектація Seat Ateca коштуватиме двадцять тисяч євро.

загрузка...
Еще одна новость

Деньги, заплаченные автомошенникам, можно вернуть

01.04.2016 г. в 12:26, segodnya

Если вы стали жертвой мошенников, которым перечислили деньги за лже-приз, их вполне реально вернуть.Для этого стоит пойти в банк и написать заявление. Также стоит обратиться в полицию и к интернет-провайдеру мошенников. В последние время очень много людей попадаются на удочку автомошенников, которые присылают на мобильный телефон смс-сообщение о выигрыше…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Українці віддають перевагу дешевому бензину

01.04.2016 г. в 12:26, gazeta

У лютому рівень продажу бензину знизився на 8% в порівнянні з лютим 2014 року. За даними Держстандарту, минулого місяця на українських автозаправних станціях продали 118,4 тисяч тонн палива. Найбільше купували бензин марки А-95. Продаж саме такого палива становив 51%. Ще 45% припало на бензин марки А-92. У березні реалізовано пального на 2,933…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть