З 1-го квітня у Криму можуть зупинитися найбільші підприємства, а кримчани - залишитися без особистого транспорту

01.04.2016 г. в 16:19, uapress

У жителів окупованої Росією Криму, які до 1 квітня не встигнуть змінити українські автомобільні номери на російські, можуть забрати транспортні засоби.

Як зазначається, 1 квітня на півострові завершується перереєстрація транспортних засобів, однак реальність така, що навряд чи кримчани встигнуть це зробити до встановленої дати. В результаті жителі Криму ризикують залишитися без 18 тисячі автомобілів.

У зв'язку з цим, так звані кримські депутати просять російський уряд продовжити заміну українських номерів.

За інформацією кримської преси, найбільш гостро в Криму стоїть питання з автомобілями, власниками яких є юридичні особи. Більшість кримських підприємств ще рік тому перереєструвалися, створивши російські фірми-правонаступники, проте з їхніми автомобілями виникли проблеми. Так, їм потрібно отримати довідки про перетин кордону, незважаючи на те, що «цей транспорт вже був зареєстрований на території Республіки Крим до її входження до складу РФ, тобто митний кордон не перетинав», - пишуть ЗМІ.

Якщо ця проблема не буде вирішена, то в Криму можуть зупинитися десятки підприємств, які є великими платниками податків». Зокрема, це загрожує всьому будівельному комплексу півострова.

Відзначається, що даною проблемою займається так званий «голова» Криму Сергій Аксьонов, який перебуває з робочим візитом у столиці РФ.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине упростили процедуру получения прав

01.04.2016 г. в 16:19, autosvit

В Украине упрощена процедура получения, обмена водительских прав, а также их восстановления в случае потери. С наступлением весны в Украине ликвидированы все МРЭО. Теперь вместо них открылись территориальные и региональные сервисные центры, в сферу задач которых входит регистрация автомобилей и выдача водительских удостоверений. Значительно легче…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Эксперты выяснили, куда лучше посадить ребенка в машине

01.04.2016 г. в 16:19, hitech-news.ru

Эксперты, основываясь на изучении статистических данных за 15 лет, выяснили, куда лучше посадить ребенка в машине. Естественно, практически каждый автолюбитель знает о необходимости использования специального кресла для малыша, но теперь ученые дали ответ, где его лучше разметить в салоне автомобиля. Специалисты из центра САS пояснили, что самым…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть