У Львові жінка провчила водія маршрутки за розмови по телефону

01.04.2016 г. в 19:57, ulvovi

Що робити з хамством у громадському транспорті? А з водіями, які говорять по телефону? Львів’янка знайшла вихід, як варто боротися з невихованими водіями.

За те, що водій постійно говорив по телефону, не звертав уваги на зауваження пасажирів та подекуди навіть хамив їм, жінка вирішила його трохи провчити. От і зателефонувала до патрульних, повідомила про цей випадок і по всьому. Без насилля, криків чи сварок.

Як зазначила сама жінка, пасажирка транспортного засобу, водій не реагував на зауваження й постійно говорив по телефону, цим самим, порушуючи закон.

Зрештою, на основі заяви пасажирки, патрульні створили адміністративну постанову й наклали на любителя говорити по телефону штраф у розмірі 425 гривень. Сплатити таку кількість грошей тільки за розмову по телефону – дуже не хочеться. Однак можливо саме це навчить водіїв не порушувати правила безпечного пересування транспортним засобом.

Правоохоронці знову нагадують, що телефонні розмови водіїв під час руху є недопустимими. Дозволяється говорити по телефону тільки за допомогою спеціальних пристроїв, які дають змогу не користуватися руками під час бесіди.

загрузка...
Еще одна новость

У Києві 6-бальні затори

01.04.2016 г. в 19:57, vechirniykiev

У столиці утворилися 6-бальні затори. Про це інформує портал Yandex.maps. Найбільші "тягнучки" в центрі міста - на Хрещатику, на вулиці Богдана Хмельницького, вулиці Олеся Гончара, вулиці Антоновича, Великій Васильківській, де швидкість руху транспорту становить усього 5 км на годину. Крім цього, за повідомленнями порталу fakty.ictv.ua, на бульварі…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Первоклассный дрифт на городской дороге (Видео)

01.04.2016 г. в 19:57, avtoblog

Водитель показал великолепный мастер-класс, дрифтуя на дорогах общественного пользования. Мы уже не раз говорили о том, что так называемый "арабский дрифт" - самый впечатляющий и самый экстремальный. Водитель автомобиля Киа, показал превосходную технику вождения. Однако свое мастерство рабский водитель предпочел демонстрировать непосредственно на…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть