В Україні почнуть по-новому платити по автоцивілці

01.04.2016 г. в 22:49, vipautonews

Українські водії з 1 травня зможуть самі вибирати собі страхову компанію для виплат по обов’язковому виду страхування — по автоцивільній відповідальності (автоцивілки або ОСАГО). 17 страхових компаній недавно підписали угоду по прямому врегулюванні, і після його узгодження з Антимонопольним комітетом почнуть по-новому виплачувати компенсації за страховими випадками.

А саме: після ДТП виплачувати збиток постраждалій стороні буде не страховик винуватця події, а СК, що продало поліс постраждалій стороні (пізніше воно буде стягувати регрес зі страховика винуватця).

Такий підхід буде стимулювати водіїв до усвідомленого вибору страховика по автоцивілці (а не за принципом — де дешевше). Про те, як буде працювати новий принцип і про інші нюанси в інтерв’ю розповів заступник голови правління СК «Універсальна» Андрій Семергей.

загрузка...
Еще одна новость

КрАЗ-260 – потужна вантажівка військового та цивільного призначення

01.04.2016 г. в 22:49, o-doroge

Потужний вантажний автомобіль підвищеної прохідності КрАЗ-260 був розроблений в конструкторському бюро Кременчуцького автозаводу в кінці 60-х років. Машина призначалася для заміни застарілої моделі КрАЗ-255. Новий автомобіль оснастили суцільнометалевою кабіною, яку зрушили вперед для кращого огляду. Рішення було досить конструктивним, так як за рахунок її переміщення з’явилася можливість подовжити кузов. У кінцевому рахунку вантажопідйомність машини збільшилася на 15 тонн, пише poradu.pp.ua. Однак серійне виробництво КрАЗ-260 було припинено саме через нову кабіну, вірніше, її відсутність. На заводі виникли довготривалі труднощі з виготовлення каркаса. Дослідно-промислову партію КрАЗ-260 вдалося випустити лише в 1979 році. Повномасштабне серійне виробництво автомобіля почалося в 1981-…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У Львові жінка провчила водія маршрутки за розмови по телефону

01.04.2016 г. в 22:49, ulvovi

Що робити з хамством у громадському транспорті? А з водіями, які говорять по телефону? Львів’янка знайшла вихід, як варто боротися з невихованими водіями. За те, що водій постійно говорив по телефону, не звертав уваги на зауваження пасажирів та подекуди навіть хамив їм, жінка вирішила його трохи провчити. От і зателефонувала до патрульних, повідомила про цей випадок і по всьому. Без насилля, криків чи сварок. Як зазначила сама жінка, пасажирка транспортного засобу, водій не реагував на зауваження й постійно говорив по телефону, цим самим, порушуючи закон. Зрештою, на основі заяви пасажирки, патрульні створили адміністративну постанову й наклали на любителя говорити по телефону штраф у розмірі 425 гривень. Сплатити таку кількість грошей тільки за розмову по телефону – дуже не хочеться. Однак можливо саме це навчить водіїв не порушувати правила безпечного пересування…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть