Самые дешевые иномарки в Украине станут еще дешевле?

01.04.2016 г. в 23:46, autopilot

Межведомственная комиссия по международной торговле приняла решение отменить спецпошлину в размере 12,12% на импорт автомобилей из Узбекистана.

Об отмене спецпошлины на узбекские автомобили с 22 марта сказано в сообщении, опубликованном 17 марта в «Урядовом курьере». «По результатам рассмотрения указанных материалов Комиссия приняла решение от 14 марта 2015 года, согласно которому прекратила применение адекватных мер в ответ на дискриминационные и недружественные действия со стороны Республики Узбекистан относительно законных прав и интересов субъектов внешнеэкономической деятельности Украины - предприятий автомобилестроения», - сказано в сообщении.

Напомним, что в конце 2015 года Украина в ответ на дискриминационные и недружественные действия Узбекистана установила спецпошлину на импорт легковых автомобилей с бензиновым двигателем объемом до 2,2 л в размере 12,12%. Однако недавно Кабинет министров Республики Узбекистан своим постановлением №45 от 18 февраля 2016 года досрочно отменил ранее введенный дополнительный импортный сбор в отношении украинских товаров. Украина сделала ответный шаг.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні почнуть по-новому платити по автоцивілці

01.04.2016 г. в 23:46, vipautonews

Українські водії з 1 травня зможуть самі вибирати собі страхову компанію для виплат по обов’язковому виду страхування — по автоцивільній відповідальності (автоцивілки або ОСАГО). 17 страхових компаній недавно підписали угоду по прямому врегулюванні, і після його узгодження з Антимонопольним комітетом почнуть по-новому виплачувати компенсації за страховими випадками. А саме: після ДТП виплачувати збиток постраждалій стороні буде не страховик винуватця події, а СК, що продало поліс постраждалій стороні (пізніше воно буде стягувати регрес зі страховика винуватця). Такий підхід буде стимулювати водіїв до усвідомленого вибору страховика по автоцивілці (а не за принципом — де дешевше). Про те, як буде працювати новий принцип і про інші нюанси в інтерв’ю розповів заступник голови правління СК «Універсальна» Андрій Семергей.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

КрАЗ-260 – потужна вантажівка військового та цивільного призначення

01.04.2016 г. в 23:46, o-doroge

Потужний вантажний автомобіль підвищеної прохідності КрАЗ-260 був розроблений в конструкторському бюро Кременчуцького автозаводу в кінці 60-х років. Машина призначалася для заміни застарілої моделі КрАЗ-255. Новий автомобіль оснастили суцільнометалевою кабіною, яку зрушили вперед для кращого огляду. Рішення було досить конструктивним, так як за рахунок її переміщення з’явилася можливість подовжити кузов. У кінцевому рахунку вантажопідйомність машини збільшилася на 15 тонн, пише poradu.pp.ua. Однак серійне виробництво КрАЗ-260 було припинено саме через нову кабіну, вірніше, її відсутність. На заводі виникли довготривалі труднощі з виготовлення каркаса. Дослідно-промислову партію КрАЗ-260 вдалося випустити лише в 1979 році. Повномасштабне серійне виробництво автомобіля почалося в 1981-…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть