Бензин в Україні подорожчав, а газ для автомобілів упав у ціні

02.04.2016 г. в 06:04, mmr

Літр бензину категорії А-95 в середньому по Україні коштує 20 гривень 23 копійки

У п’ятницю, 1 квітня, літр бензину категорії А-95 в середньому по Україні коштує 20 гривень 23 копійки.

Зауважимо, що ціни на бензин на заправках відрізняються. Мінімальна вартість пального категорії А-95 – 18 гривень 80 копійок. Максимальна – 22 гривні.

За літр дизельного палива водіям доведеться заплатити в середньому 17 гривень 50 копійок.

Газ для автомобілів коштує 8 гривень 15 копійок.

Нагадаємо, що раніше Антимонопольний комітет почав розгляд справи за ознаками вчинення операторами ринку реалізації бензину антиконкурентних узгоджених дій.

Стрімке здешевлення нафти протягом 2015 року та на початку 2016 року на світових ринках зумовило зниження вартості бензинів та дизельного пального на європейських ринках. При цьому, за даними експертів ринку, тенденція до здешевлення нафти зберігатиметься і в майбутньому.

Водночас, на думку АМКУ, цінова політика вітчизняних операторів ринку не в повній мірі корелюється зі змінами факторів, що впливають на ціноутворення.

загрузка...
Еще одна новость

Самые дешевые иномарки в Украине станут еще дешевле?

02.04.2016 г. в 06:04, autopilot

Межведомственная комиссия по международной торговле приняла решение отменить спецпошлину в размере 12,12% на импорт автомобилей из Узбекистана. Об отмене спецпошлины на узбекские автомобили с 22 марта сказано в сообщении, опубликованном 17 марта в «Урядовом курьере». «По результатам рассмотрения указанных материалов Комиссия приняла решение от 14…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні почнуть по-новому платити по автоцивілці

02.04.2016 г. в 06:04, vipautonews

Українські водії з 1 травня зможуть самі вибирати собі страхову компанію для виплат по обов’язковому виду страхування — по автоцивільній відповідальності (автоцивілки або ОСАГО). 17 страхових компаній недавно підписали угоду по прямому врегулюванні, і після його узгодження з Антимонопольним комітетом почнуть по-новому виплачувати компенсації за страховими…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть