Бензин в Україні подорожчав, а газ для автомобілів упав у ціні

02.04.2016 г. в 06:04, mmr

Літр бензину категорії А-95 в середньому по Україні коштує 20 гривень 23 копійки

У п’ятницю, 1 квітня, літр бензину категорії А-95 в середньому по Україні коштує 20 гривень 23 копійки.

Зауважимо, що ціни на бензин на заправках відрізняються. Мінімальна вартість пального категорії А-95 – 18 гривень 80 копійок. Максимальна – 22 гривні.

За літр дизельного палива водіям доведеться заплатити в середньому 17 гривень 50 копійок.

Газ для автомобілів коштує 8 гривень 15 копійок.

Нагадаємо, що раніше Антимонопольний комітет почав розгляд справи за ознаками вчинення операторами ринку реалізації бензину антиконкурентних узгоджених дій.

Стрімке здешевлення нафти протягом 2015 року та на початку 2016 року на світових ринках зумовило зниження вартості бензинів та дизельного пального на європейських ринках. При цьому, за даними експертів ринку, тенденція до здешевлення нафти зберігатиметься і в майбутньому.

Водночас, на думку АМКУ, цінова політика вітчизняних операторів ринку не в повній мірі корелюється зі змінами факторів, що впливають на ціноутворення.

загрузка...
Еще одна новость

Самые дешевые иномарки в Украине станут еще дешевле?

02.04.2016 г. в 06:04, autopilot

Межведомственная комиссия по международной торговле приняла решение отменить спецпошлину в размере 12,12% на импорт автомобилей из Узбекистана. Об отмене спецпошлины на узбекские автомобили с 22 марта сказано в сообщении, опубликованном 17 марта в «Урядовом курьере». «По результатам рассмотрения указанных материалов Комиссия приняла решение от 14 марта 2015 года, согласно которому прекратила применение адекватных мер в ответ на дискриминационные и недружественные действия со стороны Республики Узбекистан относительно законных прав и интересов субъектов внешнеэкономической деятельности Украины - предприятий автомобилестроения», - сказано в сообщении. Напомним, что в конце 2015 года Украина в ответ на дискриминационные и недружественные действия Узбекистана установила спецпошлину на импорт легковых автомобилей с бензиновым двигателем объемом до 2,2 л в размере…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні почнуть по-новому платити по автоцивілці

02.04.2016 г. в 06:04, vipautonews

Українські водії з 1 травня зможуть самі вибирати собі страхову компанію для виплат по обов’язковому виду страхування — по автоцивільній відповідальності (автоцивілки або ОСАГО). 17 страхових компаній недавно підписали угоду по прямому врегулюванні, і після його узгодження з Антимонопольним комітетом почнуть по-новому виплачувати компенсації за страховими випадками. А саме: після ДТП виплачувати збиток постраждалій стороні буде не страховик винуватця події, а СК, що продало поліс постраждалій стороні (пізніше воно буде стягувати регрес зі страховика винуватця). Такий підхід буде стимулювати водіїв до усвідомленого вибору страховика по автоцивілці (а не за принципом — де дешевше). Про те, як буде працювати новий принцип і про інші нюанси в інтерв’ю розповів заступник голови правління СК «Універсальна» Андрій Семергей.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

КрАЗ-260 – потужна вантажівка військового та цивільного призначення

02.04.2016 г. в 06:04, o-doroge

Потужний вантажний автомобіль підвищеної прохідності КрАЗ-260 був розроблений в конструкторському бюро Кременчуцького автозаводу в кінці 60-х років. Машина призначалася для заміни застарілої моделі КрАЗ-255. Новий автомобіль оснастили суцільнометалевою кабіною, яку зрушили вперед для кращого огляду. Рішення було досить конструктивним, так як за рахунок її переміщення з’явилася можливість подовжити кузов. У кінцевому рахунку вантажопідйомність машини збільшилася на 15 тонн, пише poradu.pp.ua. Однак серійне виробництво КрАЗ-260 було припинено саме через нову кабіну, вірніше, її відсутність. На заводі виникли довготривалі труднощі з виготовлення каркаса. Дослідно-промислову партію КрАЗ-260 вдалося випустити лише в 1979 році. Повномасштабне серійне виробництво автомобіля почалося в 1981-…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть