В Україні придумали ефективний спосіб боротьби проти “автохамів”

02.04.2016 г. в 09:04, rbc

Поки захист тротуару від машин встановлювали на одній з вулиць Одеси, місцеві жителі засипали шляховиків подяками.

Боротися з героями парковки міська влада Одеси на цей раз вирішили на вулиці Генуезькій. Там на тротуарі встановили бетонні півсфери.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава робочої групи Одеської міськради щодо поліпшення організації дорожнього руху та роботи громадського транспорту Сергій Дубенко.

“Черговий тротуар відвойований у автохамів, тепер уже на Генуезькій. По-перше, це красиво. А по-друге, я просто навіть не очікував такого, за сорок хвилин поки розміщували і кріпили півсфери, кожна людина, що проходила поруч, дякувала за роботу. КОЖНА!”, – написав Дубенко.

загрузка...
Еще одна новость

В очікуванні нової Tesla (ВІДЕО)

02.04.2016 г. в 09:04, intvua

Ілон Маск представив у Каліфорнії свій головний першоквітневий сюрприз - новий електрокар Тесла Модель 3. Але - жарти в сторону. Ця подія обіцяє перетворити Теслу з іграшки для обраних в автомобіль для широкої публіки.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобили, которые можно быстро угнать без ключа: первый список

02.04.2016 г. в 09:04, from-ua

Уязвимость современных автомобилей перед внешними атаками — давно не секрет. Достаточно вспомнить случай, когда хакер взломал автомобиль, находясь на другом континенте. Правда, в той истории речь шла всё-таки об управлении некоторыми функциями машины. А что, если преступники хотят просто угнать машину, причем сделать это без шума и пыли? Оказывается,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть