У Ковелі «донецький» позашляховик ігнорує правила дорожнього руху (ВІДЕО)

02.04.2016 г. в 10:25, kowel

На YouTube з’явилося відео, як у Ковелі на вулиці Брестській чорний позашляховик, навіть не збавляючи швидкості, нахабно переїздить через залізничний переїзд, абсолютно не зважаючи на закриті шлагбауми, очевидну світлову та звукову сигналізацію.

«Переезд. Джип. АН 7707 CH. В Донецкой области нет переездов или статус позволяет игнорить красный свет?» – зазначає у дописі нік «lihach», який виклав це відео у «мережу».

«Чи не про цього любителя ховатися від принципових ковельчан на території міського відділу поліції написав Lihach» – запитує один із дописувачів у коментарях статті «Ковельські поліцаї годинами мордували наручниками інваліда АТО».

Наше видання звертається до начальника Ковельського відділу поліції полковника Івана Туся, якщо він тут ще керує, з проханням розшукати цього нахабу, на «крутому» авто з донецькими номерами, і покарати за порушення правил дорожнього руху на території міста Ковеля. Зрозуміло, що «тягати» в суд простих людей за несанкціоновану торгівлю на «Привокзалці» помідорами-огірками потрібно для звітності, але в даному випадку громадськість хоче побачити принципові дії. За твердженням ковельчан, водій «джипу» є шваґром офіцера ковельської поліції. Закон один для всіх?!

загрузка...
Еще одна новость

В Киеве под автомобилем провалился асфальт

02.04.2016 г. в 10:25, videoprobki

Проишествие произошло сегодня днём на перекрёстке улиц Тургеневской и Павловской. Под автомобилем ЗАЗ Таврия-пикап провалился асфальт. Причина - размытие грунта в результате аварии водоснабжения. на месте уже работают городские коммунальные службы.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні придумали ефективний спосіб боротьби проти “автохамів”

02.04.2016 г. в 10:25, rbc

Поки захист тротуару від машин встановлювали на одній з вулиць Одеси, місцеві жителі засипали шляховиків подяками. Боротися з героями парковки міська влада Одеси на цей раз вирішили на вулиці Генуезькій. Там на тротуарі встановили бетонні півсфери. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава робочої групи Одеської міськради щодо поліпшення…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть