“Нанотехнології” ремонту доріг в Україні: дороги “латають” разом з люками

04.04.2016 г. в 09:06, mmr

Соцмережі буквально “вибухнули” фото і коментарями ремонту доріг в місті. Вершиною став стілець, який комунальники запхали в каналізаційну решітку, щоб не їздили машини. Тому що бетон ще свіжий.

А далі ще цікавіше. Виявляється, дорожники, латаючи ями на дорогах, заливають бетон прямо на люки, повідомляє press-centr . В результаті, з’являються на дорозі поглиблення, через які ламаються машини. І це ще півбіди: у разі аварії люк треба відкрити, а для цього спочатку очистити від бетону.

– На жаль, в тарифі на водовідведення не передбачені кошти на підняття люків до рівня дорожнього покриття, – розводить руками керівник ужгородського водоканалу Станіслав Карташов. – Це повинні робити ті організації, які ремонтують дороги.

Кожен з таких міні-ремонтів міському бюджету обходиться мінімум в 500 гривень. Зараз в Ужгороді за кілька останніх днів так залатали 3 тисячі ям. Проте, кажуть, що це тимчасові ремонти. І вже на наступний день будуть все демонтувати, піднімати люк і знову асфальтувати, «згідно з нормативами». Для чого ремонтувати яму двічі, пояснити комунальники не змогли.

загрузка...
Еще одна новость

«Мастер-класс» по ремонту дорог в Украине

04.04.2016 г. в 09:06, avtoblog

Украинские коммунальщики работают по принципу: "солдат спит - служба идет". Говорить о работе украинских дорожных служб не пытался наверно только самый ленивый. То у них нет средств для ремонта дорог. То нет оборудования. Отговорки находятся всегда, когда речь заходит о том, какие ямы "украшают" наши дороги. Однако, как показывает практика, даже…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Самые «странные ПДД» в разных странах мира

04.04.2016 г. в 09:06, avtoblog

Привычные нам правила дорожного движения, в разных странах содержат различные пункты. Некоторые из них рядового украинца могут не только смутить, но и ввести в настоящее недоумение. Как выяснилось, правила проезда перекрестков, двойная сплошная полоса или движение на дорожном кольце - далеко не самые сложные пункты правил дорожного движения. В разных…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть