“Героїв парковки” в Україні не карають – експеримент

04.04.2016 г. в 14:32, mmr

В Європі проблем із неправильним паркуванням практично немає. У Варшаві громадяни разом із поліцією змушують водіїв дотримуватися правил дорожнього руху. Але в Україні порушників правил паркування практично не карають.

– Ми не можемо не реагувати на повідомлення від жителів міста. Минулого року прийняли понад 200 тисяч дзвінків із скаргами на запарковані з порушеннями автомобілі, – розповідає речник муніципальної поліції Варшави Моніка Ніжняк.

А от в Україні з правилами паркування усе набагато гірше. Більшість водіїв покидають свої авто на смузі громадського транспорту на цілий день. За законом, поліція має евакуювати їх на спеціальний майданчик. Та боротися з такими порушниками ніхто не поспішає.

Факти вирішили влаштувати власний експеримент і викликали поліцію за фактом порушення правил паркування. Через годинну очікування жоден екіпаж боротися з порушниками не приїхав. За словами Віталія Кличка, щомісяця київський бюджет недоотримує півтора мільйона гривень, які осідають в кишенях паркувальників та комунальних чиновників. Громадські активісти закликають водіїв не платити готівкою за цей сервіс, а використовувати безкоштовний додаток до смартфона “Мобільне паркування”.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні нетверезих водіїв будуть жорстоко карати

04.04.2016 г. в 14:32, autodriving

Депутати Верховної Ради України хочуть посилити покарання за п’янку за кермом Народний депутат України Антон Геращенко оголосив про намір внести на розгляд Верховної Ради законопроект про посилення покарання за нетверезе керування автомобілем. Штраф за керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння пропонують замінити арештом на 15 діб. Сьогодні…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украина обвалила экспорт и импорт авто

04.04.2016 г. в 14:32, segodnya

За границу за месяц продали всего 46 транспортных средств. Импорт автомобилей в Украину в январе 2016 года сократился по сравнению с аналогичным показателем января 2015 года на 12% – до 4 982 единиц. Общая стоимость импортированных за месяц в страну автомобилей составила более $75,6 млн. По данным ассоциации "Укравтопром", наибольшую долю традиционно…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть