5 порад, як не купити авто в аферистів

04.04.2016 г. в 19:51, zt.ridna

Купуючи нову машину в автосалонах офіційних дилерів, можна не турбуватися, що тебе обдурять. За рідкісними винятками тут усе відбувається законно.

В більшості своїй шахрайства при продажі автомобілів відбуваються на вторинному ринку. Деколи аферисти діють настільки хитро, що людина і не здогадується про обман.

ахраїв можна назвати королями психології — серед тисяч покупців вони навчилися визначати потенційних жертв, які можуть клюнути на приманку. При цьому важливо знати: найпопулярнішою наживкою є вельми приваблива вартість автомобіля, яка відчутно менше, ніж у подібних машин на ринку.

1. Головне, що повинно вас насторожити, — занижена вартість транспортного засобу. Будьте реалістами — в наш нелегкий час практично всі продавці намагаються отримати за машину як можна більше грошей.

2. Ніколи не поспішайте з покупкою, не відправляйте і не віддавайте незнайомим людям гроші в якості авансу за вподобаний автомобіль.

3. Бажано перевіряти інформацію про транспортному засобі в МРЕВ за наявними у правоохоронців баз даних (на предмет угону, знаходження в базі Інтерполу, достовірності номерів агрегатів, розшуку державною виконавчою службою та інше). Для цього можна попросити у господаря автомобіля надати вам VIN-код кузова, дані техпаспорта). Не буде зайвим перевірити машину у нотаріуса по базі даних Держреєстру обтяжень рухомого майна.

4. Не купуйте авто за генеральним дорученням. Це припускає його передачу без перевірок у МРЕВ.

5. Обов’язково перевіряйте інформацію про всілякі розіграші та акції з призовими автомобілями безпосередньо у офіційних дилерів. Дотримуючись цих простих правила, ви зможете убезпечити себе від афери. Любителі легкої наживи, побачивши, що ви починаєте детальну перевірку, втратять до вас інтерес і будуть шукати більш довірливу жертву.

загрузка...
Еще одна новость

Что будет с легковым автомобилем, если его переедет «БелАЗ» (Видео)

04.04.2016 г. в 19:51, avtoblog

В сети появилось видео о том, как самый большой в мире самосвал проехал по маленькой легковушке. Белорусские автостроители оригинально подошли к рекламе карьерного самосвала БелАЗ-75710. Первоначальная идея заключалась в том, что просто сравнить размеры этого «монстра» и легкового автомобиля. Однако, по-видимому, этого показалось мало, и было принято…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Зачем накачивать колеса азотом. Видео

04.04.2016 г. в 19:51, ТСН

Ощутить все преимущества азота сможет разве что профессиональный гонщик, накрутив несколько кругов на треке, уверяют эксперты. Потому что в самом воздухе, что нас окружает, азота уже около 78 процентов. И если накачать ним шины, его доля увеличится не так радикально - до 90 процентов всего объема. Поэтому заправлять дорогим "модным газом" обычную…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть