Повідомили, які автомобілі повині пройти обов’язковий техогляд

07.04.2016 г. в 12:29, autotheme

Проходити процедуру перевірки в обов’язковому порядку багато водіїв не мають бажання.

Технічна справність транспортних засобів — питання важливе. Проте ставлення до цієї процедури двояке. З одного боку, всі визнають, що транспорт має бути безпечним, з іншого ж, проходити процедуру перевірки в обов’язковому порядку багато водіїв не мають бажання. Наразі обов’язкова технічна експертиза стосується лише окремого сектору транспортної сфери.

— Обов’язковий технічний огляд проводять для автомобілів, котрі є вантажними, з повною масою більше трьох із половиною тонн, автомобілі, котрі використовують у комерційних справах, а також ті, які надають послуги перевезення пасажирів. Інші транспортні засоби техогляд не проходять, — розповідає заступник директора РСЦ Сергій Сушинський. — В Чернівецькій області є дев’ять суб’єктів господарювання, які мають акредитацію на технічний огляд транспортних засобів. Такі станції є у Сторожинці, Кельменцях, Новоселиці і Чернівцях. Тільки ці станції можуть надавати цю послугу. Контролюючі функції у цій сфері на дорогах виконуватиме поліція.

Говорячи про техогляд, варто зазначити, що ним передбачена повна перевірка транспортного засобу: ходової частини, викиду шкідливих газів та іншого, що має відповідати вимогам безпеки на дорозі.

загрузка...
Еще одна новость

До уваги водіїв: коли поліція може стріляти без попередження?

07.04.2016 г. в 12:29, automotoclub

Дана інформація буде корисною не лише водіям, але і усім громадянам. Застосування вогнепальної зброї поліцейськими обумовлено в законі «Про Національну поліції» статтею №46. Зокрема, там задекларовано, що це найбільш сувора міра примусу, до якої дозволяється вдаватися правоохоронцям тільки у виняткових випадках. Більш того, в більшості з них поліцейські в обов'язковому порядку повинні попередити порушника про припинення протиправних дій та про свій намір застосувати зброю. Але в деяких ситуаціях копи можуть почати стріляти відразу ж. Як повідомляє прес-служба патрульної поліції на своїй сторінці в Facebook, усього законом передбачено 5 таких критичних ситуацій. Зокрема: – під час спроби особи, яку затримує поліцейський, із вогнепальною зброєю в руках, наблизитись до нього, скоротивши визначену ним відстань,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине начали собирать новую иномарку

07.04.2016 г. в 12:29, avtoblog

На заводе "Еврокар" налажено производство полноприводной Skoda Superb. На мощностях украинской сборочной площадки автомобилей Skoda завода "Еврокар" налажен выпуск полноприводной версии Skoda Superb B8 и Skoda Octavia с дизельным двигателем, отвечающим стандарту Евро 6. Об этом сообщил генеральный директор ЗАО "Еврокар" Игорь Царенко, передает "Автоблог". Помимо того, в компании отметили, что с появлением полноприводной версти флагмана Skoda, они ожидают роста доли продаж нового Superb в Украине до 10% от общего объема сегмента. Отметим, что нашим соотечественникам доступны версии Superb с двухлитровыми бензиновым и дизельным двигателями, работающими в паре с автоматической коробкой передач DSG. Что касается новой версии Octavia A7, то по поводу ее нового…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Криворожские гонки на выживание возвращаются (Видео)

07.04.2016 г. в 12:29, ТСН

В Кривом Роге состоялись грубые гонки на выживание. Ежегодное действо собирает десятки экстремалов. Ведь здесь не существует писаных правил. Участники могут толкаться, бодаться, сбивать друг друга. Лишь бы проехать как можно больше кругов по бездорожью.

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть