Повідомили, які автомобілі повині пройти обов’язковий техогляд

07.04.2016 г. в 12:29, autotheme

Проходити процедуру перевірки в обов’язковому порядку багато водіїв не мають бажання.

Технічна справність транспортних засобів — питання важливе. Проте ставлення до цієї процедури двояке. З одного боку, всі визнають, що транспорт має бути безпечним, з іншого ж, проходити процедуру перевірки в обов’язковому порядку багато водіїв не мають бажання. Наразі обов’язкова технічна експертиза стосується лише окремого сектору транспортної сфери.

— Обов’язковий технічний огляд проводять для автомобілів, котрі є вантажними, з повною масою більше трьох із половиною тонн, автомобілі, котрі використовують у комерційних справах, а також ті, які надають послуги перевезення пасажирів. Інші транспортні засоби техогляд не проходять, — розповідає заступник директора РСЦ Сергій Сушинський. — В Чернівецькій області є дев’ять суб’єктів господарювання, які мають акредитацію на технічний огляд транспортних засобів. Такі станції є у Сторожинці, Кельменцях, Новоселиці і Чернівцях. Тільки ці станції можуть надавати цю послугу. Контролюючі функції у цій сфері на дорогах виконуватиме поліція.

Говорячи про техогляд, варто зазначити, що ним передбачена повна перевірка транспортного засобу: ходової частини, викиду шкідливих газів та іншого, що має відповідати вимогам безпеки на дорозі.

загрузка...
Еще одна новость

До уваги водіїв: коли поліція може стріляти без попередження?

07.04.2016 г. в 12:29, automotoclub

Дана інформація буде корисною не лише водіям, але і усім громадянам. Застосування вогнепальної зброї поліцейськими обумовлено в законі «Про Національну поліції» статтею №46. Зокрема, там задекларовано, що це найбільш сувора міра примусу, до якої дозволяється вдаватися правоохоронцям тільки у виняткових випадках. Більш того, в більшості з них поліцейські…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине начали собирать новую иномарку

07.04.2016 г. в 12:29, avtoblog

На заводе "Еврокар" налажено производство полноприводной Skoda Superb. На мощностях украинской сборочной площадки автомобилей Skoda завода "Еврокар" налажен выпуск полноприводной версии Skoda Superb B8 и Skoda Octavia с дизельным двигателем, отвечающим стандарту Евро 6. Об этом сообщил генеральный директор ЗАО "Еврокар" Игорь Царенко, передает "Автоблог". Помимо…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть