Вражаюче: як дилери втопили Porsche 911 за 200 000$

07.04.2016 г. в 17:06, mmr

Співробітник дилерського центру в Амстердамі втопив рідкісний Porsche 911 GT3 RS. Рідкісний спорткар Porsche 911 GT3 RS звисав з набережної і був частоково у воді.

У місцевому дилерському центрі стався інцидент зі спортивною моделлю Porsche — при формуванні експозиції автомобіль викотився за межі автосалону і звалився у воду з парапету.

Завдяки фірмовій конструкції, «залізо» особливих пошкоджень не отримало — 5,0-літровий 400-сильний двигун, розташований в задній частині машини, справний.

Так що в «пасиві» салону — лише незначні (якщо не брати до уваги вартість запасних частин для автомобілів цієї марки) пошкодження кузова.

Власник дилерського центру може розповісти, що стало причиною аварії, однак він зазначив, що місця людського фактору тут немає — вся справа в технічній помилці.

загрузка...
Еще одна новость

Россия становится основным поставщиком б/у автомобилей в Украину

07.04.2016 г. в 17:06, Андрей Товстыженко, ZN.UA

С начала года импорт подержанных авто из РФ в Украину увеличивается Россия становится основным поставщиком б/у автомобилей в Украину. Так, в зависимости от марки и модели, от 25% до 50% б/у импорта в феврале приходилось именно на РФ, свидетельствуют данные Всеукраинской ассоциации автоимпортеров и дилеров (ВААИД). Еще в 2015 году лидерами импорта б/у автомобилей в Украину были "традиционные" Германия и Франция, тогда как "б/у импорта иномарок из России не существовало как явления". Рост импорта подержанных авто из РФ в Украину эксперты поясняют их низкими ценами на автомобили (как на новые, так и б/у) из-за девальвации российского рубля, а также наличием в РФ более двух десятков заводов международных автоконцернов. "Цены на новые и б/у автомобили в России на 20% -30% - 50% (в зависимости от модели и производителя) ниже, чем в Украине…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобіль Урал-375: історія створення (відео)

07.04.2016 г. в 17:06, mmr

За рішенням Центрального Комітету КПРС і Рада Міністрів СРСР в 1958 році на Уральському автомобільному заводі в м Міас Челябінської області почалася масштабна реконструкція. Метою реконструкції було освоєння виробництва нових 5-тонних вантажівок підвищеної прохідності для потреб збройних сил і народного господарства країни. За планами партії і уряду, перша партія нових автомобілів повинна була зійти з конвеєра автозаводу в 1960 році, а з 1961 року на заводі мало розпочатися серійне виробництво. Заводчани оперативно стали втілювати в життя намічені плани. Уже на першотравневій демонстрації 1958 року городяни могли побачити проїжджаючі по головному проспекту міста два дослідні зразки, які отримали індекс Урал ЗІС НАМІ-375. На одному з дослідних зразків була встановлена кабіна нової вантажівки ЗІЛ-130…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть