Українці отримають доступ до реєстру транспортних засобів

07.04.2016 г. в 18:12, mmr

Кабінет Міністрів України відкрив доступ до інформації про зареєстровані транспортні засоби та їх власників з Єдиного держреєстру Міністерства внутрішніх справ, йдеться у постанові уряду від 25 березня 2016 року.

«Прийнятою постановою встановлюється порядок доступу посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, адвокатів, нотаріусів до Єдиного державного реєстру та порядок надання інформації з нього фізичним та юридичним особам», — сказано в повідомленні уряду.

Зокрема, відповідно до документу, доступ до реєстру надається (припиняється) користувачу на підставі договору, укладеного між ним та адміністратором реєстру, і за документами, які надають користувачеві право на отримання такої інформації у зв’язку із здійсненням ним повноважень, визначених законом.

Зазначимо, що у порядку надання фізичним та юрособам інформації з реєстру прописано, що за надання відомостей про марку, модель транспортних засобів, рік їх випуску, об’єм (потужність) двигуна та дату держреєстрації у разі здійснення запиту плата не стягується.

Однак за надання інших відомостей з реєстру за ідентифікаційним номером (VIN) (про марку, модель, рік випуску, об’єм (потужність) двигуна, дату держреєстрації, колір, тип пального, кількість власників, кількість сидячих місць з місцем водія, обмеження щодо експлуатації авто, проходження обов’язкового техконтролю, наявність інформації про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, участь у ДТП, кількість ДТП за участю транспортного засобу) стягується плата в розмірі, визначеному Кабміном.

При цьому посадові особи уповноваженого органу МВС вживають заходів для забезпечення зберігання, запобігання несанкціонованому доступу та поширенню персональних даних осіб-запитувачів.

загрузка...
Еще одна новость

Украинские водители начали платить меньше штрафов

07.04.2016 г. в 18:12, novosti-n

Количество выплаченных штрафов в Украине уменьшается с каждым годом. За 10 лет нарушений стало меньше в 5 раз. При этом доля штрафов автомобилистов, главного источника штрафных денег, остается равной 46%. В прошлом году за все виды нарушений были оштрафованы 2 млн украинцев. В 2014 их было 2,66 млн, в 2013 — 3,97 млн. Больше всего штрафов выписали в 2008 году, тогда квитанции получили 9,31 млн человек. С тех пор наблюдался только спад. В МВД считают, что нынешнее уменьшение количества штрафов связано с потерей Донбаса и Крыма, а также отменой плана по штрафам и отсутствием засад полиции с радарами, как раньше. "Когда установим видеокамеры, усилится контроль за соблюдением скоростного режима", - Артем Шевченко, спикер МВД. Но другие эксперты уверены,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Вражаюче: як дилери втопили Porsche 911 за 200 000$

07.04.2016 г. в 18:12, mmr

Співробітник дилерського центру в Амстердамі втопив рідкісний Porsche 911 GT3 RS. Рідкісний спорткар Porsche 911 GT3 RS звисав з набережної і був частоково у воді. У місцевому дилерському центрі стався інцидент зі спортивною моделлю Porsche — при формуванні експозиції автомобіль викотився за межі автосалону і звалився у воду з парапету. Завдяки фірмовій конструкції, «залізо» особливих пошкоджень не отримало — 5,0-літровий 400-сильний двигун, розташований в задній частині машини, справний. Так що в «пасиві» салону — лише незначні (якщо не брати до уваги вартість запасних частин для автомобілів цієї марки) пошкодження кузова. Власник дилерського центру може розповісти, що стало причиною аварії, однак він зазначив, що місця людського фактору тут нем…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть