Українці отримають доступ до реєстру транспортних засобів

07.04.2016 г. в 18:12, mmr

Кабінет Міністрів України відкрив доступ до інформації про зареєстровані транспортні засоби та їх власників з Єдиного держреєстру Міністерства внутрішніх справ, йдеться у постанові уряду від 25 березня 2016 року.

«Прийнятою постановою встановлюється порядок доступу посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, адвокатів, нотаріусів до Єдиного державного реєстру та порядок надання інформації з нього фізичним та юридичним особам», — сказано в повідомленні уряду.

Зокрема, відповідно до документу, доступ до реєстру надається (припиняється) користувачу на підставі договору, укладеного між ним та адміністратором реєстру, і за документами, які надають користувачеві право на отримання такої інформації у зв’язку із здійсненням ним повноважень, визначених законом.

Зазначимо, що у порядку надання фізичним та юрособам інформації з реєстру прописано, що за надання відомостей про марку, модель транспортних засобів, рік їх випуску, об’єм (потужність) двигуна та дату держреєстрації у разі здійснення запиту плата не стягується.

Однак за надання інших відомостей з реєстру за ідентифікаційним номером (VIN) (про марку, модель, рік випуску, об’єм (потужність) двигуна, дату держреєстрації, колір, тип пального, кількість власників, кількість сидячих місць з місцем водія, обмеження щодо експлуатації авто, проходження обов’язкового техконтролю, наявність інформації про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, участь у ДТП, кількість ДТП за участю транспортного засобу) стягується плата в розмірі, визначеному Кабміном.

При цьому посадові особи уповноваженого органу МВС вживають заходів для забезпечення зберігання, запобігання несанкціонованому доступу та поширенню персональних даних осіб-запитувачів.

загрузка...
Еще одна новость

Украинские водители начали платить меньше штрафов

07.04.2016 г. в 18:12, novosti-n

Количество выплаченных штрафов в Украине уменьшается с каждым годом. За 10 лет нарушений стало меньше в 5 раз. При этом доля штрафов автомобилистов, главного источника штрафных денег, остается равной 46%. В прошлом году за все виды нарушений были оштрафованы 2 млн украинцев. В 2014 их было 2,66 млн, в 2013 — 3,97 млн. Больше всего штрафов выписали…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Вражаюче: як дилери втопили Porsche 911 за 200 000$

07.04.2016 г. в 18:12, mmr

Співробітник дилерського центру в Амстердамі втопив рідкісний Porsche 911 GT3 RS. Рідкісний спорткар Porsche 911 GT3 RS звисав з набережної і був частоково у воді. У місцевому дилерському центрі стався інцидент зі спортивною моделлю Porsche — при формуванні експозиції автомобіль викотився за межі автосалону і звалився у воду з парапету. Завдяки…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть