Автодилери заявляють, що машини в Україні навіть після скасування мита не подешевшають

07.04.2016 г. в 19:48, 7dniv

Пропозицію щодо скасування 10%-го мита на імпорт вживаних автомобілів, яке 6 квітня на засіданні уряду озвучив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, не приведе до їх здешевлення. Таку думку в ході круглого столу, присвяченого проблемам українського авторинку, висловив директор з маркетингу групи компаній "АІС" Сергій Боровик.

За словами експерта, ефект від скасування 10%-го мита буде знівельовано триваючим падінням гривні.

"Протягом року, з квітня 2015 року, гривня девальвувала з 21 гривні до 26-27 гривень за долар. Протягом цього року, навіть якщо ціни в доларах і знижувалися, то в гривневому еквіваленті вони зросли на 30%. Вони зростали практично щомісяця, – сказав Боровик. – Зниженню цін взятися немає звідки. Зрозуміло, що гривня девальвуватиме, нехай не так сильно, як раніше. Можна згадати вересень 2015 року, коли були скасовані спецмита, але ціни не знизилися, а зросли, знову ж через зростання гривні. Жодного зниження ціни не буде, навіть якщо мито скасують".

При цьому генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко додав, що навіть у разі скасування мита зміни до Податкового кодексу вступлять в силу лише з початку 2017 року.

"Вже сформувався бюджет на цей рік. Будь-які віяння, що відбуватимуться у Верховній Раді та уряді, діятимуть лише з 1 січня 2017 року, а податкові зміни наберуть чинності лише з нового року", – сказав Назаренко.

Напередодні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до Міністерства фінансів, Міністерству економічного розвитку і торгівлі України, також Державної фіскальної служби з пропозицією розробити та внести до Верховної Ради проект закону про скасування імпортного мита на вживані автомобілі. Автоімпортери неодноразово зазначали, що прийняття законопроекту про зниження податків на імпорт вживаних авто скоротить бюджетні надходження і призведе до збільшення обсягів "сірого" автоімпорту в Україну.

загрузка...
Еще одна новость

А вы б смогли так припарковать вот такую машину? ВИДЕО

07.04.2016 г. в 19:48, autopilot

Профессиональный каскадер и дрифтер Хан Юэ переключился с малолитражек на тяжелую коммерческую технику и установил очередной рекорд по параллельной парковке. Чем теперь ответит его главный оппонент из Великобритании Алистер Моффат? Противостояние между Ханом Юэ и Алистером Моффатом на ниве штамповки рекордов Гиннесса начинает приобретать угрожающие…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Запрет ввоза дизтоплива из РФ не вызовет дефицита, но цены вырастут — эксперт

07.04.2016 г. в 19:48, golos

Запрет ввоза дизтоплива из Российской Федерации не приведет к дефициту на украинском рынке, но цены на него вырастут. Такую точку зрения выразил глава консалтинговой группы «А-95» Сергей Куюн. “Сразу скажу, что дефицита не будет, поскольку последние полгода мы уже жили без дизельного топлива из России. Это ключевая позиция, которую мы закупаем…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть