Правоохоронці радять, як убезпечити своє авто від викрадачів

08.04.2016 г. в 16:32, mmr

Правоохоронці вважають, що якщо дотримуватись профілактичних заходів, то зменшиться ризик викрадення автомобіля.

Щоб уникнути угону, для паркування слід вибирати добре освітлені місця, де зазвичай велелюдно. Не потрібно паркувати автомобіль біля розважальних закладів, кафе або спортивних залів: викрадачі зрозуміють, що автовласників не буде тривалий час, пише kurs.if.ua.

Чим більше рівнів захисту встановлено на транспортному засобі, тим більше часу і зусиль знадобиться викрадачеві для того, щоб відключити їх. Найкраще ставити на автомобіль охоронні системи різних видів, наприклад, комбінувати електронні засоби захисту і механічні.

Не слід повідомляти викрадачеві інформацію про те, яка охоронна система встановлена на автомобілі, тому краще утриматися від наклеювання на скло логотипу встановленої сигналізації.

Регулярно потрібно перевіряти стан замків на дверях, багажнику і капоті, а також справність сигналізації. При придбанні не нового автомобіля краще поміняти встановлену попереднім господарем сигналізацію і врізати нові замки.

Залишаючи автомобіль навіть на короткий проміжок часу, завжди потрібно виймати ключ із замка запалювання.

Якщо ж ваш транспортний засіб все-таки викрали, слід негайно звернутися до правоохоронців. Адже чим швидше звернутися, тим швидше будуть зорієнтовані поліцейські наряди і у викрадачів буде менше шансів сховати викрадений транспортний засіб.

загрузка...
Еще одна новость

Как часто нужно менять охлаждающую жидкость в машине

08.04.2016 г. в 16:32, autodriving

Закипевший на дороге автомобиль – довольно распространенное явление в теплое время года. И хорошо, если из-за забитого всякой дрянью радиатора или отказа помпы двигатель не застучит. Между тем, эти и другие составляющие системы охлаждения мотора могут выйти из строя только потому, что автовладелец вовремя не поменял антифриз. Но как понять, что срок…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Полицейским во Львове за задержание нарушителя грозит 8 лет

08.04.2016 г. в 16:32, online

Во Львове двух сотрудников патрульной службы могут осудить на 3-8 лет лишения свободы за якобы превышение служебных полномочий. 5 декабря 2015 года экипаж патрульной службы остановил автомобиль, который проехал на красный сигнал светофора. Водитель отказался предъявить документы и стал оспаривать факт нарушения. В течении 40 минут патрульные…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть