На каких машинах ездят чиновники Днепропетровской области

08.04.2016 г. в 17:42, 34.ua

«Skoda», «Toyota» и два «Mercedes» представительского класса. Областные чиновники показали «Деталям», на каких автомобилях ездят. Говорят, большинство машин достались от предшественников. На покупку новых денег нет.

Так ли это, смотрите в сюжете.

загрузка...
Еще одна новость

Кримчани масово продають машини на материку (відео)

08.04.2016 г. в 17:42, radiosvoboda

Через масовий продаж китайських автомобілів у Херсонській області ціни на машини впали на 30-40 відсотків, а заробіток авторинків зріс утричі – так говорять люди, які займаються продажем машин. Нагадаємо, за інформацією мешканців півострова, російська влада оголосила, що територією Криму можуть їздити тільки машини з російськими номерами. Спочатку від водіїв вимагали переоформити номери до 1 квітня, зараз продовжили термін переоформлення, але машини з українськими номерами, які виїхали з Криму, назад не пропустять. Кримчани, які не хочуть їздити під російськими номерами, поїхали продавати свої транспортні засоби в Херсонській області, де ціни на них вищі, ніж у Криму.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Правоохоронці радять, як убезпечити своє авто від викрадачів

08.04.2016 г. в 17:42, mmr

Правоохоронці вважають, що якщо дотримуватись профілактичних заходів, то зменшиться ризик викрадення автомобіля. Щоб уникнути угону, для паркування слід вибирати добре освітлені місця, де зазвичай велелюдно. Не потрібно паркувати автомобіль біля розважальних закладів, кафе або спортивних залів: викрадачі зрозуміють, що автовласників не буде тривалий час, пише kurs.if.ua. Чим більше рівнів захисту встановлено на транспортному засобі, тим більше часу і зусиль знадобиться викрадачеві для того, щоб відключити їх. Найкраще ставити на автомобіль охоронні системи різних видів, наприклад, комбінувати електронні засоби захисту і механічні. Не слід повідомляти викрадачеві інформацію про те, яка охоронна система встановлена на автомобілі, тому краще утриматися від наклеювання на скло логотипу встановленої сигналізації. Регулярно потрібн…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть