У Львові невідомий викрав номери з авто й залишив записку (ВІДЕО)

09.04.2016 г. в 08:04, vgolos

У Львові на вул. Шевченка, 8, невідомий викрав номери з машини.

Відеозапис із камер спостереження кореспоненту «Вголосу» передали мешканці.

На відео видно, як чоловік зняв номери з машини та залишив на лобовому склі записку з номером мобільного, однак він «поза зоною».

Матеріали передано в поліцію.

На гаражі біля авто поліцейські знайшли номери іншої машини.

загрузка...
Еще одна новость

В Киеве появился необычный светофор

09.04.2016 г. в 08:04, vhoru

Этот светофор стоит на Русановской набережной. В Киеве установили уникальный для города светофор, который состоит из направленной LED-подсветки. Об этом сообщил депутат Киевсовета Олесь Маляревич на странице в Facebook. Как известно, такую LED-подсветку используют во многих устройствах с экранами — телевизорах, мониторах, мобильных устройствах и тому подобном. На видео заметно, что освещение реагирует на движение и включается, когда подъезжает машина или появляется пешеход. По словам Маляревича, планируют также установить мигающие знаки пешеходного перехода и светоотражающую зебру.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Обладнали автомобіль газовою установкою – маєте право на податкову знижку!

09.04.2016 г. в 08:04, rivne1

Громадяни, які у минулому, 2015 році переобладнали свій транспортний засіб з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива, мають право включити до податкової знижки суму фактично сплачених коштів на таке переобладнання. Це передбачено статтею 166 Податкового кодексу України. Понесені витрати обов'язково підтверджуються відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання). Для отримання податкової знижки необхідно заповнити та подати Декларацію про майнов…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть