Скільки можна буде заощадити, якщо скасують ввізне мито на вживані авто

09.04.2016 г. в 21:06, mmr

Що таке ввізне мито? Відповідно до Закону «Митний тариф України», ввізне мито становить 10% від суми митної вартості транспортного засобу. Виняток становлять автобуси з дизельними моторами об’ємом мотора понад 5 л, ті, що служать для перевезення більше 10 людей (20%), електромобілі (8%) і нові легкові авто з об’ємом двигуна понад 3 л (5%), пише autocentre.ua

Якщо говорити про конкретні приклади, то давайте порахуємо, скільки можна буде заощадити на розмитненні, наприклад, VW Passat.

Не забуваємо, що машина повинна відповідати нормам токсичності вихлопу Євро-5. Це означає, що фактично б/в машина не може бути старше 2010 року.

Для прикладу візьмемо Volkswagen Passat з дизельним мотором 2.0 TDI. Всі митні платежі легко порахувати за допомогою калькулятора «Розрахунок митних платежів».

Середня вартість в Німеччині на таке авто 2010-2011 років випуску коливається біля позначки 7 000 євро. Таким чином економія при скасування ввізного мита на митному очищенню авто становитиме близько 700 євро.

Ціна такого Passat в Україні в середньому становить 16000-17000 євро. Зниження вартості в 700 євро навряд чи можна назвати критичним падінням ціни.

Куди більшу роль в розмитненні відіграє акциз. Нагадаємо, що ще однією ініціативою був законопроект №3251, який пропонував привести до єдиної ставки акциз на старі і нові авто.

загрузка...
Еще одна новость

В якій комплектації краще купувати авто

09.04.2016 г. в 21:06, dr.ck.ua

«База» або «Повний фарш»: яку комплектацію вибрати і за яке обладнання можна не переплачувати? Купуючи новий автомобіль, ми хочемо отримати максимум за свої кревні. Політика багатьох автовиробників часто така, що вони заманюють нас в автосалон «базовими», дуже приємними цінами, а вже після, розхвалюючи дорожчі комплектації, збирають вершки - зазвичай тоді, коли наша машина за ціною вже наближається до найдорожчого виконання. Більше того, з часом виявляється, що без деяких оплачених «фішок» можна було цілком собі прожити. Але не варто в усьому звинувачувати підступних дилерів: ми самі піддаємося на деякі спокуси. Від яких же опцій можна відмовитися? На зорі автомобільної ери багато покупців самозбіглих візків відмовлялися від додаткового «тещиного місця», від електричного стартера і навіть від твердого даху. Сьогодні…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Хакер показал, как завести автомобиль голосом без ключа: видео

09.04.2016 г. в 21:06, avtomaniya

Испанский хакер показал устройство, которое позволяет производить запуск двигателя автомобиля с помощью портативной акустической системы Amazon Echo и без ключа в замке зажигания. Система голосового запуска состоит из трёх частей: акустической системы с функцией голосового помощника Amazon Echo, микрокомпьютера Raspberry Pi и диагностического адаптера для стандартного разъёма OBD-II. При подаче определённой голосовой команды «умный» динамик Amazon Echo через Wi-Fi выходит в интернет и подключается с помощью компьютера Raspberry Pi к определённой php-странице со скриптом, который по Bluetooth передаёт OBD-адаптеру команду на запуск двигателя. Стоит ли беспокоиться? По правде говоря, угнать таким способом можно примерно семилетний автомобиль и старше, если о…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть