"АвтоКрАЗ" нарощує виробництво

11.04.2016 г. в 11:23, poltava.depo.ua

61% від загальної кількості виготовлених автомобілів призначені для внутрішнього ринку, решта продукції - на експорт.

У березні ПАТ "АвтоКрАЗ" виробило товарної продукції майже на 79 млн.грн.

Темп зростання до лютого склало 139, 4%. Минулого місяця на головному конвеєрі підприємства виготовлено 46 автомобілів, проти 30 в лютому. У загальному обсязі вироблених в березні машин бортові склали 69%, шасі - 24%, тягачі - 7%. При цьому 61% від загальної кількості виготовлених автомобілів призначені для внутрішнього ринку, решта продукції - на експорт.

У першому кварталі поточного року ПАТ "АвтоКрАЗ" виготовив 140 автомобілів, з яких більша частина, 63%, - це замовлення за зовнішньоекономічними контрактами. Крім автомобілів, підприємством в січні-березні було виготовлено п'ять одиниць причіпної техніки, тоді як в минулому році таку продукцію в першому кварталі завод не виготовляв.

З початку року підприємству вдалося наростити обсяг виробництва запасних частин, який майже на 20% перевищив аналогічний результат першого кварталу минулого року. Крім цього майже на 30%, в порівнянні з минулим роком, за аналізований період зросла до 6,3 млн.грн виробництво лиття і склало 630 тонн.

"По ряду незалежних від заводу причин, серед яких затримки поставок імпортних комплектуючих і форс-мажорні обставини у замовників, заводу в першому кварталі не вдалося виконати заплановане. Але "КрАЗ" планує наздогнати згаяне в наступних місяцях, забезпечивши виконання запланованих показників року. При цьому, не дивлячись на складну економічну та політичну ситуацію, КрАЗ має намір, як і раніше, виконувати всі взяті на себе соцзобов'язання, розвивати розпочаті соцпроекти, модернізацію обладнання та удосконалення технологічних процесів. Триватимуть роботи по новій техніці, зниження різних видів невиробничих витрат, якості продукції, що випускається", - йдеться в повідомленні.

загрузка...
Еще одна новость

Зачем китайцы защищают покрышки автомобилей от собак

11.04.2016 г. в 11:23, autonews

В Китае многие водители во время парковки прикрывают колеса на своей машине куском фанеры или старой дверцей от шкафа. Зачем они это делают? Никогда бы не поверил, если бы не увидел сам… Оказывается, китайские водители немного сошли с ума. Оказывается, водители так защищают свои колеса от … собак! На форуме китайских автомобилистов обсуждается…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Mini получил "двери-ножницы"

11.04.2016 г. в 11:23, telegraf

Концепция новых моделей Mini позволит интегрировать в автомобиль две распашные двери, открывающиеся вертикально. Благодаря новой опции дооснащения автомобилей Mini ламбо-дверьми поклонники легендарной британской марки смогут припарковать свой автомобиль даже в самых узких городских пространствах. Ранее доступная только для трехдверной версии Mini…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть