Зоя Казанжи: Хочу високих штрафів на дорогах

11.04.2016 г. в 13:59, akcent

В’їжджала у Київ по Одеській трасі. Пробка на кілометри. Там вічний, неминаючий ремонт дороги — і в обидва боки відкрито по одній смузі.

Упороті джипи упорото намагаються об’їхати, вискочивши на узбіччя, петляючи поміж машинами, вирулюючи на зустрічну. З упоротими джипами борються інші — менші, але не менш упороті авто.

У результаті пробка обростає цими «невмєняшками» та гальмує ще більше.

Періодично хочеться взяти монтировку або кувалду і прогулятися між автомобілями. Зупиняє лише відсутність кувалди і монтировки. І ще те, що я обіцяла собі любити людей. Навіть таких, які закупорили пробку наглухо.

Хочу ВИСОКІ штрафи. Дуже високі.

Не пристебнувся — 5 тисяч гривень. Говориш по мобільному — 7 тисяч. Перевищив швидкість на 10 км — 10 тисяч. Перетнув подвійну суцільну — 25 тисяч. П’яний за кермом — довічне позбавлення прав і відпрацювання на будівництві дороги протягом одного місяця. Якраз можна в основну відпустку на роботі вкластися і ще догнатися вихідними днями.

На погашення штрафів банки видаватимуть кредити — під 10 відсотків річних, наприклад, щоб лояльно ). Бо прибутковість банків на таких кредитах зросте багаторазово.

Дорожній поліції платити по 50 тисяч гривень на місяць. Із штрафів. Там вистачить.

Через один рік ми всі житимемо в іншій країні. Ось побачите.

А ще через рік дорожня поліція пройде перекваліфікацію і піде в середні школи викладати фізкультуру ).

загрузка...
Еще одна новость

«Автохам» на роскошном кабриолете Ford Mustang «побил все рекорды»

11.04.2016 г. в 13:59, famozio

То, что вытворял водитель элитного Мустанга, поразило даже самых злостных нарушителей ПДД. Пересекая двойную сплошную полосу, дрифтуя на оживленной автостраде, двигаясь на красный сигнал светофора (причем по встречной полосе), подрезая и лавируя между остальными машинами, водитель на своем роскошном Мустанге, собрал настоящий букет протоколов за…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Отставка Яценюка остановила процесс отмены пошлин на авто. Подробности

11.04.2016 г. в 13:59, autoconsulting

Как стало известно, в Кабинете министров подготовили законопроект об отмене пошлин на б-у автомобили. Его согласовали по министерствам и готовят к передаче в Верховную Раду. Но на заседании 8 апреля его так и не рассмотрели, а затем Яценюк объявил об отставке. Мы выяснили некоторые детали подготовленного закона. Так, вопреки ожиданиям, пошлины будут…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть