Ідея Яценюка скасувати ввізне мито не вплине на ціни на вживані авто

11.04.2016 г. в 14:22, inlviv

Начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук вважає, що запропонована ідея прем'єр-міністра Яценюка про скасування ввізного мита на вживані авто не вирішить загальної проблеми автовласників, які нині їздять автомобілями з іноземною реєстрацією.

«Я позитивно ставлюся до ідеї скасування ввізного мита на вживані іноземні авто, але це не вирішить проблему для громадян, бо основна маса видатків під час розмитнення автомобіля – все-таки акциз. Для себе ми порахували, що п’ятирічна машина за кордоном коштує в середньому 3 тисячі доларів. При розмитненні автомобіля власник мусить сплатити 360 доларів мита і близько 6-ти тисяч доларів акцизу й ПДВ. Через це ми пропонуємо знизити ставку акцизу. У такому разі, повірте мені, люди будуть готові розмитнювати автомобілі з іноземною реєстрацією», – пояснив Левко Прокіпчук.

На його думку, зниження ставки акцизу дало б нашій державі додаткові 100 млн доларів доходу, бо на Західній Україні є понад 500 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацією.

«Ми не можемо чітко сказати, скільки людей зголосяться розмитнити свої автомобілі після зниження ставки акцизу. Однак, якби середня сума податків розмитнення становила 1 тисячу доларів, то 50-70 тисяч автовласників, а в перспективі до 100 тисяч, пройшли би процедуру переоформлення документів на машину. І це б принесло скарбниці додаткові 100 млн доларів», – підкреслив начальник митниці.

загрузка...
Еще одна новость

Зоя Казанжи: Хочу високих штрафів на дорогах

11.04.2016 г. в 14:22, akcent

В’їжджала у Київ по Одеській трасі. Пробка на кілометри. Там вічний, неминаючий ремонт дороги — і в обидва боки відкрито по одній смузі. Упороті джипи упорото намагаються об’їхати, вискочивши на узбіччя, петляючи поміж машинами, вирулюючи на зустрічну. З упоротими джипами борються інші — менші, але не менш упороті авто. У результаті пробка обростає…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

«Автохам» на роскошном кабриолете Ford Mustang «побил все рекорды»

11.04.2016 г. в 14:22, famozio

То, что вытворял водитель элитного Мустанга, поразило даже самых злостных нарушителей ПДД. Пересекая двойную сплошную полосу, дрифтуя на оживленной автостраде, двигаясь на красный сигнал светофора (причем по встречной полосе), подрезая и лавируя между остальными машинами, водитель на своем роскошном Мустанге, собрал настоящий букет протоколов за…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть