Для мешканців окупованого Криму підготували нове “покращення”

12.04.2016 г. в 15:33, eizvestia

Для мешканців окупованого Криму підготували новий законопроект, що передбачає покарання у вигляді позбавлення прав за тонування автомобіля.

Автор ініціативи депутат В’ячеслав Лисаков пропонує позбавляти водійських посвідчень власників автомобілів, що не відповідають правилам тонування скла. Як альтернатива можливий штраф у розмірі 5 тисяч рублів.

Зараз у Росії діє набагато м’якше покарання. За автомобіль із затемненим склом господар має сплатити штраф у розмірі 500 рублів. Автолюбителів такі санкції абсолютно не лякають. Дехто навіть спеціально зупиняється біля постів ДАІ, сплачує штраф і їде далі. У такий спосіб вони демонструють своє ставлення до таких правил.

загрузка...
Еще одна новость

Черкаська молодь пересіла з маршруток на тролейбуси (ВІДЕО)

12.04.2016 г. в 15:33, vikka

Черкаська молодь з маршруток пересіла на тролейбуси. Бо їздити у електротранспорті тепер стало дешевше. За одну поїздку студенти та школярі заплатять не гривню п’ятдесят, а 75 копійок. Пільгова ціна доступна лише молоді за наявності посвідчення. Черкаські тролейбусники кілька днів поїздили за новими розцінками. Працівники говорять: електротранспортом…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Киеве коммунальщики "проучили" горе-водителя: вокруг неправильно припаркованного авто вырос забор

12.04.2016 г. в 15:33, korrespondent

Работники коммунальных служб Киева в одном из жилмассивов установили забор возле автомобиля, который неправильно припарковался. Согласно комментариям, инцидент произошел на Троещине. "Два разреза болгаркой и никаких проблем. А вот коммунальщикам потом проблемы", - отмечают пользователи. В комментариях они пишут, что сотрудники городских служб…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть