Рада дозволила продаж вживаних автомобілів через офіційних дилерів

12.04.2016 г. в 23:31, unian

Верховна Рада прийняла законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних товарів" (№3046-д), який передбачає легалізацію продажу вживаних автомобілів через офіційних автодилерів, а також зміна структури податкових надходжень від перепродажу таких авто.

За відповідне рішення у вівторок, 12 квітня, проголосували 234 народних депутата при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Згідно пояснювальній записці, це дозволить вивести авторинок з тіні, забезпечити прозорі та конкурентні умови для роботи офіційних дилерів у сфері перепродажу б/у авто і забезпечити стабільні додаткові надходження до державного бюджету.

Зокрема, наголошується, що дане рішення дозволить легалізувати доходи і перевести взаємини між покупцями і продавцями в офіційний взаємовигідний формат, що буде сприяти наповненню держбюджету.

"Продаж автомобілів з пробігом через офіційні дилерські мережі - це додаткові робочі місця для майстрів сервісу в зв'язку з необхідністю розширення сервісних потужностей підприємств, а також менеджерів з продажу уживаних автомобілів. Це і додаткові доходи, пов'язані з наданням фінансових і страхових послуг для покупців, що, в свою чергу, збільшує надходження до бюджету країни", - підкреслюється в пояснювальній записці.

Цим законом передбачається впровадження справедливого застосування податку на додану вартість до операцій на ринку вживаних товарів, у тому числі вживаних транспортних засобів, який полягає в оподаткування маржинального доходу, тобто різниці між ціною продажу та документально підтвердженою ціною придбання уживаного товару.

загрузка...
Еще одна новость

В Николаеве местные жители разбили головы новым патрульным полицейским (ВИДЕО)

12.04.2016 г. в 23:31, roadcontrol

В селе Красное Николаевской области местные жители избили двух сотрудников новой патрульной полиции. Инцидент случился ночью 10 апреля 2016 г. Согласно сообщению на сайте Преступности.нет, конфликт начался из-за того, что полицейские преследовали автомобиль ВАЗ. Однако, не ясно, по какой конкретно причине полицейские пытались остановить машину. В результате…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Неудачная попытка удрать от полиции в Киеве. ВИДЕО

12.04.2016 г. в 23:31, avtopoligon

Как пишет автор видео: "Неудачная погоня от полиции в Киеве, был расчёт на то, что им будет влом за мной ехать (раньше часто прокатывало). Очень злая рыжая тёлочка полицай, сразу пошла штраф выписывать, не успел даже предложить "понять, простить и отпустить..".. Ну зато теперь буду знать, что тех.паспорт на украинском "рэестрационный талон")))"

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть