Як влада обманює українських водіїв

14.04.2016 г. в 09:44, o-doroge

Уряд України нецільовим чином використовує гроші, які стягуються у вигляді податків і акцизів з автовласників. Про це повідомив екс-заступник Міністра інфраструктури Олександр Кава в інтерв’ю виданню МігНьюс.

"Чесно кажучи, зараз держава, по суті, обманює своїх громадян: гроші, які збираються з громадян на ремонт доріг, використовуються чиновниками не за призначенням, а на що завгодно” , – сказав він.

На думку О.Кави, Державний дорожній фонд міг би вирішити цю проблему і зробити розподіл цих коштів справедливим. Однак прийняттю законопроекту про Державний дорожній фонд активно чинить опір Міністерство фінансів , пояснив він.

"Зараз же уряд із засобів, що збирає держава з платників податків, власне на дороги направляє всього лише 10-20%. В цьому році виділено 6,6 млрд грн. Хоча бюджет отримає від автомобільних статей близько 40 млрд грн. ” , – підкреслив екс-заступник голови Мінінфраструктури .

загрузка...
Еще одна новость

Куди поліція везе п’яних водіїв

14.04.2016 г. в 09:44, mmr

Стaлo відoмo, куди пaтрульні пoліцeйські вeзуть для oгляду вoдіїв, які підoзрюються в упрaвлінні трaнспoртним зaсoбoм в нeтвeрeзoму стaні, пишe autocentre.ua У вівтoрoк, 11 квітня 2016 рoку в Гoлoсіївськoму рaйoні Києвa відкрився другий цілoдoбoвий пункт oбстeжeння вoдіїв. Туди пoліція будe вeзти тих, кoгo підoзрюють в упрaвлінні трaнспoртoм в стaні…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Дивні технології: асфальт у дощ (Відео)

14.04.2016 г. в 09:44, dialoginfo

Комунальники на Кіровоградщині вже традиційно дивують городян. Вони продовжують класти асфальт у дощ. Назвати це спеціальними технологіями якось не виходить. Журналісти з сайту "Олександрійські новини" зняли відповідний сюжет у своєму місті.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть