Як влада обманює українських водіїв

14.04.2016 г. в 09:44, o-doroge

Уряд України нецільовим чином використовує гроші, які стягуються у вигляді податків і акцизів з автовласників. Про це повідомив екс-заступник Міністра інфраструктури Олександр Кава в інтерв’ю виданню МігНьюс.

"Чесно кажучи, зараз держава, по суті, обманює своїх громадян: гроші, які збираються з громадян на ремонт доріг, використовуються чиновниками не за призначенням, а на що завгодно” , – сказав він.

На думку О.Кави, Державний дорожній фонд міг би вирішити цю проблему і зробити розподіл цих коштів справедливим. Однак прийняттю законопроекту про Державний дорожній фонд активно чинить опір Міністерство фінансів , пояснив він.

"Зараз же уряд із засобів, що збирає держава з платників податків, власне на дороги направляє всього лише 10-20%. В цьому році виділено 6,6 млрд грн. Хоча бюджет отримає від автомобільних статей близько 40 млрд грн. ” , – підкреслив екс-заступник голови Мінінфраструктури .

загрузка...
Еще одна новость

Куди поліція везе п’яних водіїв

14.04.2016 г. в 09:44, mmr

Стaлo відoмo, куди пaтрульні пoліцeйські вeзуть для oгляду вoдіїв, які підoзрюються в упрaвлінні трaнспoртним зaсoбoм в нeтвeрeзoму стaні, пишe autocentre.ua У вівтoрoк, 11 квітня 2016 рoку в Гoлoсіївськoму рaйoні Києвa відкрився другий цілoдoбoвий пункт oбстeжeння вoдіїв. Туди пoліція будe вeзти тих, кoгo підoзрюють в упрaвлінні трaнспoртoм в стaні aлкoгoльнoгo aбo нaркoтичнoгo сп’яніння. Він будe прaцювaти пaрaлeльнo з ужe діючим пунктoм у відділeнні Київськoї міськoї нaркoлoгічнoї лікaрні «Сoціoтeрaпія» нa прoспeкті Визвoлитeлів, 6. Прo цe пoвідoмляє прeс-службa стoличнoї пoліції нa свoїй стoрінці «ВКoнтaктe». Нoвий пункт відкритий відпoвіднo дo дoмoвлeнoсті, дoсягнутoї кeрівництвoм пaтрульнoї пoліції стoлиці і Київськoї міськoї…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Дивні технології: асфальт у дощ (Відео)

14.04.2016 г. в 09:44, dialoginfo

Комунальники на Кіровоградщині вже традиційно дивують городян. Вони продовжують класти асфальт у дощ. Назвати це спеціальними технологіями якось не виходить. Журналісти з сайту "Олександрійські новини" зняли відповідний сюжет у своєму місті.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Авто из Европы: законные способы езды без растаможки

14.04.2016 г. в 09:44,

Речь пойдет о способах ввоза автомобиля для собственного использования на заграничных номерах, которые не стоит путать со схемами, направленными на ввоз транспортных средств для удешевления дальнейшей разтаможки, разборки на запчасти или перепродажи. Наблюдая на улицах украинских городов множество автомобилей с иностранными номерными знаками, в голову может придти мысль о том, что наша страна набирает популярность среди западных туристов, решивших посетить Украину на автомобиле. Однако за рулем литовских, польских или чешских автомобилей зачастую пребывают предприимчивые украинцы, не согласные с астрономическими ценами на отечественном авторынке. Суть проблемы На сегодняшний день покупка достойного автомобиля для личных нужд не по карману многим украинцам. Вместо средства передвижения, автомобиль относим к предметам роскоши. Виной тому не себестоимость автотранспорта к…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть