Чому електромобілі не пускають в Україну?

14.04.2016 г. в 19:16, automotoclub

У той час, коли безліч країн прикладає максимум зусиль, щоб на їхніх дорогах ставало все більше електромобілів, наша влада відверто "саботує" процес переходу на екологічно чистий вид транспорту.

Ще одним підтвердженням цьому стала і позиція світового автомобільного гіганта Nissan.

Так, автоконцерн Nissan не планує найближчим часом відкрити офіційні продажі своїх електрокарів в Україні.

До першого кварталу 2017 року японська автокомпанія не збирається продавати в Україні свої електрокари, повідомив PR-менеджер «Ніссан Мотор Україна» Володимир Іванов. Таке рішення Nissan ухвалив через незацікавленість української влади в популяризації електромобілів.

Цитата:

«В європейських країнах, які турбуються про стан екології, скорочення викидів СО2 в атмосферу і, відповідно, зацікавлені в популяризації електромобілів, існують дотації на покупку електромобілів населенням в розмірі до 8 000 євро. Крім цього, в деяких країнах уряди скасували ПДВ, разові і регулярні податкові платежі, — зазначив Іванов. — Що стосується України, то зараз наша країна знаходиться в непростих умовах, і, відповідно, на подібні преференції український покупець не розраховує. Додатковим стимулом покупки електромобіля могло б стати скасування ПДВ, яке зменшило б податкове навантаження, але поки цього не сталося».

У Nissan також наголошують, що на сьогодні в Україні немає розвиненої інфраструктури для електрокарів, а ініціативи окремих паливних компаніїй, що встановлюють зарядку для елетромобілів, замало.

загрузка...
Еще одна новость

Обман на СТО

14.04.2016 г. в 19:16, reaction

До “Електронної книги скарг України” написав Тарас, котрий перконує, що сервісний центр займається обманом клієнтів. -- Ось його лист: “26.02.16р. не зміг завести автомобіль форд-фокус. Позвонив на СТО Авто-Альянс, там відкинули думку що зламався вимикач блокіровки, який вони ставили. Скоріше за все треба перепрограмувати іммобелайзер, для цього…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как поляки зарабатывают на автомобилистах

14.04.2016 г. в 19:16, ТСН

В Польше более трех с половиной тысяч скоростных дорог, и полторы тысячи из них - автомагистрали. Почти половина магистралей предлагает платный проезд. Одно из преимуществ польских дорог - за каждую проблему здесь отвечает владелец магистрали. И он полностью заинтересован, чтобы водители прокладывали маршрут через его владения. Потому чем больше…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть