В Україні запрацює мережа АЗС зі Швейцарії

14.04.2016 г. в 20:39, automotoclub

Швейцарська компанія Proton Energy збирається придбати мережі «Роснефті» в Україні.

На даний момент угоду розглядає Антимонопольний комітет України, заявила в інтерв'ю директор з маркетингу Proton Energy в Україні Дарина Кухаренко.

В Україні Proton збереже бренд, і це поки все, що відомо про майбутнє компанії.

Цитата:

Можу лише повідомити, що Proton Energy не відмовилася від своїх планів. Ми рухаємося в рамках українського законодавства, яке передбачає дуже ретельний аналіз подібного роду злиттів і поглинань

Дарина Кухаренко

Директор з маркетингу Proton Energy в Україні

Кухаренко зазначила, що в нових АЗС велику увагу буде приділятися супутньому сервісу, адже цей фактор сьогодні грає значну, якщо не визначальну роль у виборі АЗС.

Proton розраховує придбати мережі «Роснефті», які включають заправки під брендами ТНК, Formula, «Золотий Гепард» та «Смайл». Все це 141 об'єкт у 12 областях.

загрузка...
Еще одна новость

Секрет фирмы: как тестировали первую Skoda Octavia перед запуском в серию

14.04.2016 г. в 20:39, topgir

Популярная у нас Octavia Tour у многих ассоциируется с моделью конца 90-х. Тогда Шкода реально произвела фурор на автомобильном рынке. Октавия 1996 года довольно быстро завоевала репутацию комфортной и надежной машины, которая получилась куда больше и просторней своего немецкого родственника Фольксвагена Гольф. А знаешь ли ты, какие проверки боем прошли Skoda Octavia перед тем, как встать на конвейер? Если нет – тогда очень рекомендуем посмотреть это, теперь уже раритетное видео о тестах Октавии в конце 90-х:

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чому електромобілі не пускають в Україну?

14.04.2016 г. в 20:39, automotoclub

У той час, коли безліч країн прикладає максимум зусиль, щоб на їхніх дорогах ставало все більше електромобілів, наша влада відверто "саботує" процес переходу на екологічно чистий вид транспорту. Ще одним підтвердженням цьому стала і позиція світового автомобільного гіганта Nissan. Так, автоконцерн Nissan не планує найближчим часом відкрити офіційні продажі своїх електрокарів в Україні. До першого кварталу 2017 року японська автокомпанія не збирається продавати в Україні свої електрокари, повідомив PR-менеджер «Ніссан Мотор Україна» Володимир Іванов. Таке рішення Nissan ухвалив через незацікавленість української влади в популяризації електромобілів. -- Цитата: «В європейських країнах, які турбуються про стан екології, скорочення викидів СО2 в атмосферу і, відповідно, зацікавлені…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть