Український автопром: більшість заводів не працюють

15.04.2016 г. в 07:31, mmr

Результати більшості українських автомобільних заводів в березні були нульовими.

Про це повідомляє «Укравтопром», де підсумували виробництво в березні. Всього за місяць було випущено 305 автомобілів, що хоч і більше за лютий на 70%, але це складно назвати хорошим результатом.

Активно працювали в Україні тільки два заводи: «Єврокар» і АвтоКрАЗ. Перший наростив обсяги збирання Skoda до 252 штук. Другий – виготовив 46 вантажівок, в два рази менше, ніж в березні минулого року.

Інші заводи показали нульові або суто символічні результати. Два легкові автомобілі відзначили випущеними на ЗАЗ і 5 автобусів – на «Богдан».

Заводи «Еталон», «Чернігівський автозавод», «Часів Яр» і «Черкаський автобус» з початку року не виготовляли нічого.

загрузка...
Еще одна новость

Бум на авторинку: що купують українці

15.04.2016 г. в 07:31, businessua

Авторинок України за місяць зріс на 98%. За підсумками березня автодилери продали 4891 новий легковий автомобіль, що на 98,18% більше, ніж торік. Завдяки цьому за підсумками 1 кварталу продажі на авторинку зросли на 50%. Лідером у березні стала Toyota, яка показала 12% і випередила Renault. А ось сенсацією цього сезону стало 3-е місце на ринку…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Мажоры за рулем: как в Одессе решаются вопросы (Видео)

15.04.2016 г. в 07:31, odessamedia

Как показывает практика в Одессе, скрыть свое участие в ДТП – не проблема, а купить нужное тебе решение не составит труда, главное, чтобы водились деньги. Все помнят историю Миши Ращенко, на лечение которого собирают всем миром. Он – не единственная жертва халатности следователей, мажорных водителей и коррумпированной судебной системы. 27 октября…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть