Автомобильный ажиотаж на границе с Крымом. ВИДЕО

15.04.2016 г. в 08:19, novosti-n

Теперь россияне не пропускают на полуостров машины с крымскими номерами. Крымчан массово заставляют получать уже российские номерные знаки.

Правда, ездить на них можно только на территории полуострова. В Украину такие авто не пускают уже наши таможенники.

загрузка...
Еще одна новость

Український автопром: більшість заводів не працюють

15.04.2016 г. в 08:19, mmr

Результати більшості українських автомобільних заводів в березні були нульовими. Про це повідомляє «Укравтопром», де підсумували виробництво в березні. Всього за місяць було випущено 305 автомобілів, що хоч і більше за лютий на 70%, але це складно назвати хорошим результатом. Активно працювали в Україні тільки два заводи: «Єврокар» і АвтоКрАЗ. Перший наростив обсяги збирання Skoda до 252 штук. Другий – виготовив 46 вантажівок, в два рази менше, ніж в березні минулого року. Інші заводи показали нульові або суто символічні результати. Два легкові автомобілі відзначили випущеними на ЗАЗ і 5 автобусів – на «Богдан». Заводи «Еталон», «Чернігівський автозавод», «Часів Яр» і «Черкаський автобус» з початку року не виготовляли нічого.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Бум на авторинку: що купують українці

15.04.2016 г. в 08:19, businessua

Авторинок України за місяць зріс на 98%. За підсумками березня автодилери продали 4891 новий легковий автомобіль, що на 98,18% більше, ніж торік. Завдяки цьому за підсумками 1 кварталу продажі на авторинку зросли на 50%. Лідером у березні стала Toyota, яка показала 12% і випередила Renault. А ось сенсацією цього сезону стало 3-е місце на ринку BMW. Баварський концерн не тільки посів 5,6% українського авторинку, але і зміг випередити більш доступних конкурентів. Такий високий показник у BMW зафіксовано вперше за всю історію спостережень за авторинком. У березні сталося і ще одна знакова подія – Volvo вперше випередила за продажами Lexus. Серед китайських брендів - лідирує Geely, який опинився на 19-му місці, а наступні за рейтинг…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть