Український броньований тягач проходить випробування (відео)

17.04.2016 г. в 08:59, mmr

Українська армія продовжує ставити на хід все наявне в запасі озброєння. Так, з тягача МТ-ЛБ умільці вирішили зробити РСЗВ.

На броньовані тягачі МТ-ЛБ замість зенітних ракет встановлюються авіаційні блоки з некерованими ракетами С-8. Всього на кожну машину монтуються по два блоки, здатних запустити 40 боєприпасів. Маса порожнього блоку – 150 кг, спорядженого – 450 кг, пише

zsu-info.com.

Ракети можуть мати різні бойові частини: кумулятивно-осколкові, з двома тисячами «стріл» для ураження живої сили, бетонобійні і освітлювальні і ін.

Прицільна дальність стрільби – близько 2 км. На максимальній дистанції – розсіювання близько 6 метрів від точки прицілювання.

Звичайно, авіаційні НУРС – це не «Град», та й дальність невисока. Але на армійських складах ще досить МТ-ЛБ, а авіаційних блоків для стрільби НКРСами теж більш ніж достатньо. До того ж за певних умов вогонь з таких систем здатний обернути противника до втечи.

У наземному виконанні авіаційні блоки вперше застосували в Афганістані. Потім їх часто можна було бачити у Придністров’ї, Нагірному Карабасі і Абхазії. В останні роки їх почали ставити на пікапи в арабських країнах і вести вогонь по колонах противника.

загрузка...
Еще одна новость

Українці і без скасування мита вже почали пересідати на старі автомобілі

17.04.2016 г. в 08:59, vipautonews

В березні зафіксована нова для ринку тенденція, коли реалізація імпортованих старих автомобілів стрімко наздоганяє продаж нових авто. За окремими брендами продажі вже фактично зрівнялися. І це ще без скасування мит і лібералізації ввезення. Традиційно в останні роки приплив «свіжих», але старих автомобілів в Україну обчислювався ліченими одиницями. «Перегонники» вважали за краще займатися поставками безакцизних автомобілів комерційної групи, які в наслідку переобладнали під пасажирські. Але в 2016 році відзначається сплеск інтересу саме до імпорту вживаних легкових автомобілів. Наприклад, в березні такі авто знайшли одна тисяча сто сімдесят дві покупця. Це вже 24% від ринку нових авто в тому ж березні. Але якщо поглянути на картину по брендам, то тенденція ще більш лякає. Наприклад, старі Volkswagen віддал…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Выпил – остался без прав: Ассоциация следственных судей хочет ужесточить наказание за вождение в нетрезвом виде

17.04.2016 г. в 08:59, 1tv

15 апреля об этом заявили на выездном заседании Ассоциации следственных судей Украины, которое прошло в Одессе. На нем обсудили одну из главных причин нарушения ПДД – пьянство за рулём. На заседании выступили с предложением ужесточить наказание за вождение в нетрезвом виде и при первой «оплошности» водителя забирать у него права на два года, а при повторном нарушении – на три. За последующие нарушения и вовсе – лишать прав на 10 лет. При этом предлагается учитывать и степень опьянения водителя. «В случае если она превышает 1,5 промилле – накладывать штраф уже 700 необлагаемых налогом минимумов – это 11 900 гривен, либо лишать прав сроком до трёх лет, или применять арест до 15 суток», – предложил судья Киевского районного суда Геннадий Войтов. По результатам заседания, Ассоциация следственных судей планирует уже 18 апреля подать проект…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть