На що здатний ЗІЛ-131 в умовах жахливого бездоріжжя (відео)

17.04.2016 г. в 10:48, mmr

“ЗІЛ-131” – це військовий автомобіль. Він складався для озброєння армії Радянського Союзу. Цей автомобіль володіє високою прохідністю і призначався для їзди при відсутності доріг. Сьогодні його можна зустріти і в звичайному, цивільному життя. Проте основне призначення “Зіла” – все ж робота в оборонній сфері.

Колісна формула автомобіля – 6×6. Також він був оснащений тримісною суцільнометалевою кабіною. Платформа бортів виготовлена з дерева і посилена металевими деталями. Задній борт відкидається, є лавки.

загрузка...
Еще одна новость

Порівняння бронеавтомобілів “Барс-8” і “Варта-2”

17.04.2016 г. в 10:48, mmr

Два найзагадковіші українські бронеавтомобілі – «Барс-8» і «Варта-2». Ні, вони зовсім не секретні. Їх показують на виставках. Вони проходять державні випробування. Їх купують силові відомства. Але залишається одне питання – хто займався розробкою цих броньовиків? «Барс-8» – творіння «Богдана». Цю корпорацію запам’ятав на все життя кожен, хто їздив на вітчизняних маршрутках. Так, «Богдан» відомий своїми жахливими автобусами, але ніяк не броньованою технікою. І у компанії ніколи не було в штаті фахівців з «броні», пише cardiagram.com.ua За «Варту» питань ще більше. Мало хто взагалі зможе назвати компанію, яка випускає цей автомобіль. А збирає його маловідома контора – «Українська бронетехніка». Ніколи не чули про таку? Це не дивно. До 2015-…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Патрульные полицейские разочаровались в Toyota Prius

17.04.2016 г. в 10:48, avtoblog

Украинским полицейским обещают обновить автомобильный парк. Глава Нацполиции Украины Хатия Деконоидзе сообщает о том, что в скором времени автопарк патрульной полиции будет обновлен. Она отмечает тот факт, что, как показывает опыт, Toyota Prius – это далеко не самый идеальный автомобиль для патрулирования украинских городов. Когда ведомство получит полное финансирование, правоохранителей пересадят на новые машины. Также чиновница сообщила, что по этому поводу уже ведутся переговоры с Японией. Напомним, что патрульные Toyota Prius, оснащенные гибридной силовой установкой, были ввезены в Украину в рамках Киотского протокола.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть