"Податок на пробіг" - новинка для водіїв

17.04.2016 г. в 13:41, automotoclub

У США законодавці шукають альтернативні способи поповнення бюджету на ремонт доріг.

Зокрема сенатор від штату Іллінойс Джон Каллертон запропонував повністю скасувати акцизи на паливо, замінивши їх новим спеціальним податком, який обчислювався залежно від кількості кілометрів, пройдених автомобілем, повідомляє AutoMotoClub.info.

В даний час гроші на ремонт доріг в місцеві дорожні фонди надходять від акцизів з палива. На перший погляд, така схема нічим не відрізняється від запропонованого «податку на пробіг», адже чим більше автомобіліст проїжджає, тим більше грошей надходить у бюджет. Нюанс полягає в тому, що в Іллінойсі різко зросла популярність електромобілів і гібридів, які впливають на полотно так само, як звичайні автомобілі, але або зовсім не потребують палива, або споживають його в менших кількостях. Зіграло свою роль і падіння цін на нафту, через що скоротилися і сума зібраних коштів.

Таким чином, жителі штату можуть стати жертвами своєї ж власної свідомості та любові до просунутих економних машин. Цікаво, що сам автор ініціативи і не приховує, що запропонувати подібну міру його спровокували саме електромобілі.

Цитата:

«Якщо б всі машини були електричними, у нас би взагалі не було грошей на дороги», — заявив Каллертон.

Якщо ж говорити про ставки подібного «податку на пробіг», то згідно з ініціативою, вони повинні скласти 1,5 цента за милю (1,6 км), а вираховувати потрібну суму сенатор пропонує за допомогою спеціального пристрою, встановленого в автомобілі. В якості альтернативи автомобілісти зможуть платити 450 доларів в рік, на які можна буде проїхати 30 000 миль (48 280 км).

загрузка...
Еще одна новость

В Украине найдено авто, угнанное 19 лет назад

17.04.2016 г. в 13:41, avtoblog

Патрульные случайно обнаружили машину, которая числилась в угоне почти два десятка лет. Буквально на днях, патрульные полицейские увидели припаркованный ВАЗ-2105 на месте, где остановка запрещена ПДД Украины. Когда представители правопорядка попросили водителя ВАЗа предоставить документы, то свидетельство о регистрации транспортного средства…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На украинском рынке появится новая версия Chevrolet Niva

17.04.2016 г. в 13:41, autoconsulting

В целях максимального удовлетворения потребительского спроса стартует производство новой серии Chevrolet Niva в комплектации GL, представляющую собой промежуточную версию между люксовой и базовой. Chevrolet Niva в комплектации GL отличается от базовой версии L наличием ABS, подушки безопасности водителя и переднего пассажира, кондиционера. В оснащение…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть