Журналіст Дорожнього контролю знову виграв суд проти поліцейських. ВІДЕО

18.04.2016 г. в 09:38, zmist

Поліцейські з недотриманням процедури, без надання можливості перевірки на стан сп'яніння на місці намагались інкримінувати Ярославу Пораді ст. 130 КУпАП, забороняли фото та відео -фіксацію, відмовились складати Протокол та перешкоджали перебуванню свідків в медзакладі під час експертизи.

Згодом, прес-служба поліції поширила неправдиву інформацію про нібито гучне затримання нетверезого журналіста ДК за кермом, яку підхопили місцеві сайти.

«Патрульні зупинили водія, щоб зробити зауваження. Від нього було чути запах алкоголю, а під сидінням лежала порожня пляшка з-під коньяку», – йдеться у повідомленні поліції. У водія вилучили посвідчення і склали постанову за керування автомобілем у нетверезому стані.

Ярослав Порада, подав до суду заяву щодо незаконних дій поліції.

У підсумку, журналіст виграв суд проти копів, пише ДК ЗАХІД.

При цьому, Ярослав Порада припускає, що результати експертизи сфальсифіковані(оскілька альтернативна експертиза підтвердила відстуність сп’яніння у водія), а поліцейські навмисне намагались сфабрикувати адмін.справу за вказівкою керівництва.

Під час розгляду справи в суді, було встановлено, що інспектори УПП порушили Інструцію про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. При цьому поліція порушила також СТАТТЮ 62 КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ.

Залізничний суд м. Львів закрив провадження у справі проти п. Поради, у зв’язку із відсутністю складу правопорушення.

загрузка...
Еще одна новость

В Киеве засняли редкий спорткар Ferrari Mondial Cabriolet

18.04.2016 г. в 09:38, topgir

Несколько лет назад, а именно в 2010 году, мы писали о достаточно редкой для украинских краев птички — спортивном купе Ferrari Mondial 3.2, засветившемся в Киеве. Сейчас же мы хотим познакомить тебя с кабриолетом этой модели, который на днях также засняли в столице. И впрямь, такую машину не каждый день увидишь на отечественных дорогах. Но, надо…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

УАЗ выпустит кроссовер

18.04.2016 г. в 09:38, autonews

По словам заместителя генерального директора УАЗа Алексея Матасова, основными конкурентами новой модели станут Ford Kuga, Volkswagen Tiguan. Стало быть, модель под индексом 3170 будет играть в сегменте компактных кроссоверов. Также он отметил, что в плане дизайна и потребительских качеств новинка УАЗа не будет уступать упомянутым иномаркам, а по некоторым…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть