Kia Sportage довів свою безпеку

18.04.2016 г. в 12:22, vipautonews

Страховий інститут безпеки дорожнього руху присвоїв новому Kia Sportage вищий рейтинг безпеки «Top Safety Pick +». Раніше такий же рейтинг отримала нова версія Kia Optima.

Результат не став сюрпризом, оскільки споріднена модель Hyundai Tucson також недавно отримала найвищий рейтинг безпеки «Top Safety Pick +» від IIHS. У порівнянні з попередньою версією, новий Sportage підвищив рівень безпеки в краш-тесті з невеликим перекриттям з «погано» до «добре».

Крім того, в IIHS відзначили, що в старій моделі педаль гальма стоянки видавалася вперед на 406 мм, що позначалося на просторі в районі водійського крісла. Після того, як Kia провела роботу над помилками, нова педаль видається лише на 152 мм.

Та ж історія трапилася і з рульовою колонкою. У попередній версії при ударі під час аварії вона зміщувалася на 101,5 мм в сторону манекена і на 152 мм вправо. Краш-тест нового Sportage показав, що рульова колонка не зрушується більш ніж на 76 мм в будь-якому напрямку.

Рейтинг «добре» було присвоєно Kia Sportage в тестах на лобове зіткнення з помірною зоною перекриття, бокове зіткнення, а також у випробуваннях з перекиданням і тестах підголівників. Опціональна система запобігання лобових зіткнень дозволила підвищити рейтинг безпеки з «Top Safety Pick» до «Top Safety Pick +».

загрузка...
Еще одна новость

Найшвидший кабріолет у світі: зафіксовано новий рекорд

18.04.2016 г. в 12:22, mmr

Hennessey Venom GT Spyder розігнався до 427 км/год. Американська компанія Hennessey Performance відсвяткувала свій 25-річний ювілей незвичним способом: 25 березня 2016 року на трасу була виведена відкрита модифікація одного з найшвидших автомобілів у світі – Hennessey Venom GT. Машині належало побити рекорд швидкості, встановлений Bugatti Veyron…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чому вживані авто в Україні такі дорогі?

18.04.2016 г. в 12:22, akulamedia

Зa вживaний aвтoмoбіль, куплeний в Єврoпі зa три тиcячі єврo, в Укрaїні дoвoдитьcя плaтити дo ceми тиcяч єврo пoдaтків і збoрів. Нa ocтaнньoму зacідaнні cвoгo уряду Aрceній Яцeнюк дoручив внecти в пaрлaмeнт зaкoнoпрoeкт прo cкacувaння ввізнoгo митa нa вживaні aвтoмoбілі з уcіх крaїн, крім Рocії. «Дo мeнe нaдійшли coтні лиcтів грoмaдян. Люди ввaжaють,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть