Найшвидший кабріолет у світі: зафіксовано новий рекорд

18.04.2016 г. в 11:59, mmr

Hennessey Venom GT Spyder розігнався до 427 км/год.

Американська компанія Hennessey Performance відсвяткувала свій 25-річний ювілей незвичним способом: 25 березня 2016 року на трасу була виведена відкрита модифікація одного з найшвидших автомобілів у світі – Hennessey Venom GT. Машині належало побити рекорд швидкості, встановлений Bugatti Veyron Super Sport Vitesse, який зміг розігнатися до 408,7 км/год. Забігаючи вперед, варто сказати, що американський гіперкар з легкістю перевершив цей показник.

Побудований на базі англійського спорткара Lotus Exige, Hennessey Venom GT Spyder кардинально відрізняється від свого британського донора. Інженери Hennessey не тільки серйозно переробили кузов, але і встановили перед задньою віссю семилітровий бі-турбо «вісімку» потужністю 1451 к.с., що працює на біоетанолі Е85. З двигуном агрегатується також вельми серйозно допрацьована шестиступінчаста механічна КПП.

В результаті всіх цих поліпшень досить скромний Lotus Exige перетворився на справжнього дорожнього монстра Hennessey Venom GT. На підкорення першої сотні машині потрібно 2,4 с, а максимальна швидкість, показана в заїздах 25 березня, становила 427,35 км/год, що і принесло Hennessey Venom GT Spyder титул найшвидшого кабріолета в світі. І, мабуть, найдорожчого, адже машина буде продаватися за 1,3 млн доларів. Всього буде виготовлено три Hennessey Venom GT Spyder лімітованої серії World Record Edition.

Що стосується купе Hennessey Venom GT, то в 2014 році цей гіперкар зміг розігнатися до 435,31 км/год, однак світовий рекорд як і раніше належить французькому спорткару Bugatti Veyron Super Sport, який в двох заїздах показав середню швидкість 431,07 км/год . Американський гіперкар не став загальновизнаним королем швидкості з двох причин: він зробив тільки один заїзд, та до того ж не міг вважатися серійним автомобілем, адже на момент заїзду було виготовлено всього 11 Hennessey Venom GT. У той час як серійним вважається автомобіль, випущений тиражем в 30 або більше штук.

загрузка...
Еще одна новость

Чому вживані авто в Україні такі дорогі?

18.04.2016 г. в 11:59, akulamedia

Зa вживaний aвтoмoбіль, куплeний в Єврoпі зa три тиcячі єврo, в Укрaїні дoвoдитьcя плaтити дo ceми тиcяч єврo пoдaтків і збoрів. Нa ocтaнньoму зacідaнні cвoгo уряду Aрceній Яцeнюк дoручив внecти в пaрлaмeнт зaкoнoпрoeкт прo cкacувaння ввізнoгo митa нa вживaні aвтoмoбілі з уcіх крaїн, крім Рocії. «Дo мeнe нaдійшли coтні лиcтів грoмaдян. Люди ввaжaють,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Рекордный вес в 750 тонн сумел сдвинуть с места серийный тягач Volvo FH16

18.04.2016 г. в 11:59, enki

Недавно мы писали о подготовке к этой рекордной попытке и вот, она все-таки состоялась. Несмотря на отвратительную погоду и проблему с блокированием колес трейлеров, уже глубоким вечером, вчера, 12 апреля серийный тягач Volvo FH16 750 сумел сдвинуть с места и проехать 100 метров во главе автопоезда массой 750 тонн. Оснащенный новой коробкой I-Shift…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть