Створено перший автомобіль, самостійно скануючий дорожні знаки

20.04.2016 г. в 06:33, famozio

Час високих технологій настав уже давно. Не оминули вони і автомобільну галузь. Споживачам і компаніям уже мало просто машини: одним хочеться постійно дивуватися новому, для інших залишається необхідність дивувати.

Знаменита автомобільна компанія Ford працює не тільки над створенням автономного транспорту, але і покращує безпеку вже наявних моделей машин.

Кожна компанія вирішує питання безпеки автомобілів по-своєму, наприклад, Google оснащує безпілотні машини зовнішніми подушками безпеки, призначеними більше для пішоходів, а Ford планує за допомогою новітніх технологій оснастити автомобілі Ford-S-Max спеціальними камерами. Призначені вони для того, щоб сканувати дорожні знаки і самостійно обмежувати автомобільну швидкість відповідно до вимог знака.

При отриманні потрібного сигналу на камеру, в двигун буде надходити менше палива. Саме за рахунок цього буде знижуватися швидкість, а не за рахунок гальмування. У разі потреби, водій завжди зможе відключити обмежувач кнопкою на панелі, або сильним натисканням на педаль газу.

загрузка...
Еще одна новость

Кортеж Тимошенко не притормаживает даже на пешеходных переходах (Видео)

20.04.2016 г. в 06:33, strana

"Страна" стала свидетелем того, как Юлия Тимошенко нарушает ПДД, превысив допустимую скорость в два раза. Сегодня фотокорреспондентам "Страны" посчастливилось стать свидетелями того, как нардеп "Батькивщины" Юлия Тимошенко ехала на работу. Наш измеритель скорости засек превышение аж на 70 км/час больше допустимого павилами дорожного движения. Более…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Поліція шукає водія, нахабна їзда котрого потрапила на відеореєстратор

20.04.2016 г. в 06:33, ТСН

У Дніпропетровську водій Audi не пропустив людей на переході. У Дніпропетровську двоє дорослих та дитина ледь не загинули на пішохідному переході. Автомобіль Audi, що мчав на великій швидкості, навіть не пригальмував перед зеброю. Подію зафіксував на відеореєстратор водій іншого авто, що зупинився пропустити пішоходів. Свідок наздогнав Audi на…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть