Украинцы собрали уникальный электробайк

20.04.2016 г. в 09:12, ubr

По словам Данила Тонкопия, собранная модель используется для курьерской доставки.

Украинский стартап по курьерской доставке DelFast собрал свою версию электробайка. Он умеет долго ездить на одном заряде, а разгоняется до 95 км/ч. Как рассказал основатель стартапа Данил Тонкопий, это полностью своя разработка.

"Как Tesla, которая на раме Lotus полностью собирает свою модель, мы не берем базовую модель, только раму. Покупаем вилку и амортизаторы, батарейки, электронику, мотор и т.д. и собираем свой вариант", – говорит он. Все это подбиралось опытным путем и "допиливалось" в мастерской.

Средняя скорость байка – до 70 км/ч, есть возможность разгона до 95 км/ч, пробег на одной зарядке – полных 60 км. Сейчас одна собранная модель используется для курьерской доставки, но в будущем их число планируется увеличить – как для собственной доставки, так и для продажи (акционная стоимость $6700, для широкой продажи – $7500). Проект планируют вывести на Kickstarter.

В основном пробег на одной зарядке для подобных моделей составляет от 45 до 55 км при скорости движения в 60-70 км/ч. Но по словам авторов модели, этот байк на днях проехал более 55 км на одной зарядке при скорости 75 км/ч.

"На самом деле для безопасности передвижения городом пришлось реально уменьшить скорость до 75км/ч. Приятный разгон, хорошо срывает с места, легко. Идет мягко, глотает “ямочный ремонт дорог”. По-человечески радует, когда автомобилисты на светофорах высовываются из окон машин, спрашивают, удивляются, интересуются. В целом, ощущения суперские!", – делится ощущениями Сергей Денисенко, директор DelFast, который обкатывал электробайк.

В общем же в парке компании 85 электровелосипедов. Сейчас у стартапа 65 курьеров, 300 постоянных b2b-клиентов, среди них ПриватБанк, Алло, Fotos.ua, Eda.ua, Bodo, City.com и другие. Кроме Украины, стартап работает в Польше и Казахстане. Также пару месяцев назад DelFast запустил франчайзинг, представителем франшизы на территории Украины и за ее пределами стала компания Franchising Full Cycle.

загрузка...
Еще одна новость

В Мережі з'явилося відео ДТП зі збитою поліцейським автомобілем жінкою у Києві

20.04.2016 г. в 09:12, nv.ua

В Мережі оприлюднили відео аварії з участю співробітника поліції на вулиці Теліги в Києві, жертвою якої стала жінка, яка перебігала дорогу. Відео було зняте камерою спостереження, встановленою на перехресті біля станції метро Дорогожичі. Увага! Відео містить контент, який не рекомендований для перегляду людям з вразливою психікою.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

П’яний чоловік змусив черкаських копів розтрощити скло в автівці (відео)

20.04.2016 г. в 09:12, provce

Розбити скло автівки були вимушені черкаські копи, аби витягти із салону сп’янілого чоловіка. У такому стані він хотів керувати автомобілем. Пригода трапилася поруч із кафе, що біля площі Б. Хмельницького. – Водій був у стані сильного алкогольного сп’яніння. Він на власному авто хотів їхати з місця і навіть розпочав рух. Інспектори та перехожі не дозволили йому рушити з місця. Потім чоловік закрився в автівці, пересів на заднє сидіння та почав кричати, що йому погано і що потрібна швидка допомога, – розповіла в коментарі “Про все” прес-секретар черкаських патрульних Зоя Вовк. – А коли йде загроза життю людини і вона сама просить про допомогу, інспектори мають право вибивати не лише вікно автівки, а й двері до квартири. Зоя Вовк зазначає, що чоловік був настільки п’яним, що він навіть не розібрав, що бі…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Поліція визнала: "листи щастя" повернуться ще не скоро

20.04.2016 г. в 09:12, expres

Автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху з’явиться в Україні не раніше липня. Про це повідомили в Департаменті превентивної діяльності Управління безпеки дорожнього руху у відповідь на запит видання Тиждень”. Зокрема, поки що не затверджені ні порядок функціонування автоматичної фіксації порушень, ні технічні вимоги до засобів фіксації. Терміном виконання цих завдань вказано липень 2016 року. «Відповідно до Плану дій Кабінету Міністрів України на 2016 рік (пункт 63), затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 184-р, Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією спільно з іншими центральними органами виконавчої влади, розробляється проект постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку функціонування системи фіксації…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть