Європейці здивовані, як в Україні отримують водійські права

20.04.2016 г. в 10:22, o-doroge

Минулого тижня в. о. директора РСЦ МВС в Закарпатській області Олександр Ласлович Шкоба провів зустріч з представниками Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС). Мета місії – сприяння проведенню реформ сектору цивільної безпеки та підвищенню довіри громадян. Саме тому представники КМЄС були зацікавлені в зустрічах з представниками регіональних та територіальних сервісних центрів.

Делегацію КМЄС в рамках робочого візиту до Закарпаття очолив старший асистент з питань реформи публічних фінансів, закупівель і логістики Олександр Сизоненко, фахівець відділу з питань регіонального співробітництва Пекка Гюютіайнен, стратегічний радник з питань реформи публічних фінансів, закупівель і логістики Яні Мартікайнен.

Гості з Європи проінформували про принципи та напрямки роботи місії, поділились європейським досвідом роботи. Відвідавши ТСЦ 2141, вони мали змогу подивитись, як працює наша система при проходженні іспиту кандидатів у водії. Було обговорено різні питання роботи РСЦ та ТСЦ МВС в Закарпатській області.

Олександр Ласлович Шкоба розповів про те, які саме послуги надаються регіональним та територіальними сервісними центрами, як обробляються платежі за них. Працівники територіального сервісного центру показали книгу відгуків громадян, розповіли про те, що на інформаційних стендах завжди є оновлена інформація про всі нововведення, а також проінформували про роботу консультативних вікон для громадян.

За результатами візиту учасники відзначили, що, хоча система є новою для України, вона працює якісно. Головне завдання, яке постає перед співробітниками системи сервісних центрів на сьогодні – не «знижувати планку» і здобути більшу довіру населення до діяльності реформованих Центрів. У представників консультативної місії Європейського Союзу, які вже побували майже у всіх областях України, склалося позитивне враження щодо роботи сервісних центрів. Вони збираються продовжити моніторинг та консультативну допомогу, тому планують приїхати до нас знову через певний час, скоріш за все за 3-4 місяці.

– Ми здивовані, що нам не лише надають можливість ознайомлюватись і здобувати нові знання в Головному сервісному центрі МВС України, але й переймати ефективний досвід такої роботу у представників інших країн, – повідомляє пресс-служба РСЦ МВС в Закарпатській області.

загрузка...
Еще одна новость

До конца апреля цены на бензин поднимутся вне зависимости от курса доллара

20.04.2016 г. в 10:22, vhoru

Ожидaeтcя нoвый cкaчoк цeн нa бeнзин. В Укpaинe этo пpoиcхoдит peгуляpнo и oт cтoимocти бappeля нeфти и куpca гpивны к дoллapу нe зaвиcит. Пoчeму тaк пpoиcхoдит? Укpaинcкиe нeфтeтpeйдepы cooбщили, чтo дo кoнцa aпpeля цeны нa бeнзин мoгут пoвыcитьcя нa 1 гpн. Пpи этoм нaциoнaльнaя вaлютa в пocлeдниe нeдeли укpeпляeтcя пo oтнoшeнию к дoллapу. Оcнoвнoй…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинцы собрали уникальный электробайк

20.04.2016 г. в 10:22, ubr

По словам Данила Тонкопия, собранная модель используется для курьерской доставки. Украинский стартап по курьерской доставке DelFast собрал свою версию электробайка. Он умеет долго ездить на одном заряде, а разгоняется до 95 км/ч. Как рассказал основатель стартапа Данил Тонкопий, это полностью своя разработка. "Как Tesla, которая на раме Lotus…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть