«Київтранспарксервіс» оголосив 20 підстав для затримання транспортного засобу за допомогою евакуатора

21.04.2016 г. в 09:20, mashyna

З початку квітня, на особисте прохання мера Києва Віталія Кличка, на вулиці столиці виїхала спецтехніка, яка буде забирати автівки порушників зі стихійних парковок. За виконання цього завдання відповідатиме Державне підприємство МВС України «Інформ – Ресурси», яке навесні уклало відповідний договір з КП «Київтранспарксервіс».

За повідомленням КП «Київтранспарксервіс» затримання та доставляння транспортного засобу для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку за допомогою евакуатора передбачено ст. 265-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП).

Вищезазначеною статтею визначено, що працівник уповноваженого підрозділу України, що забезпечує безпеку дорожнього руху, тимчасово затримує транспортний засіб шляхом блокування або доставляє його для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку, що дозволяється виключно у випадку, якщо розміщення затриманого транспортного засобу суттєво перешкоджає дорожньому руху, в тому числі за допомогою спеціального автомобіля – евакуатора, у разі наявності підстав вважати, що водієм вчинене одне з наступних порушень:

1. Керування водієм транспортним засобом, що має несправності системи гальмового або рульового керування, тягово-зчіпного пристрою, зовнішніх світлових приладів (темної пори доби) чи інші технічні несправності, з якими відповідно до встановлених правил експлуатація його забороняється, або переобладнаний з порушенням відповідних правил, норм і стандартів (ч. 1 ст. 121 КУпАП)

2. Керування водієм транспортним засобом, який використовується для надання послуг з перевезення пасажирів, що має несправності, передбачені частиною першою цієї статті, або технічний стан і обладнання якого не відповідають вимогам стандартів, правил дорожнього руху і технічної експлуатації (ч. 2 ст. 121 КУпАП)

3. Керування водієм транспортним засобом, що підлягає обов’язковому технічному контролю, але своєчасно його не пройшов (ч. 3 ст. 121 КУпАП)

4. Повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень передбачених частинами першою-третьою (ч. 4 ст. 121 КУпАП)

5. Керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку, його експлуатація без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, або з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами, у тому числі з нанесенням покриття або застосуванням матеріалів, що перешкоджають чи ускладнюють його ідентифікацію, чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів, перевернутим чи неосвітленим (ч. 6 ст. 121 КУпАП)

6. Повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень передбачених ч.6 ст. 121 КупАП (ч. 7 ст. 121 КУпАП)

7. Порушення правил зупинки, стоянки, що створюють перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху (ч. 3 ст. 122 КУпАП)

8. Порушення вимог законодавства щодо встановлення і використання на транспортному засобі спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв (ст. 122-5 КУпАП)

9. Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна (ст. 124 КУпАП)

10. Керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред’явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб, а також поліса (договору) обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (страхового сертифіката “Зелена картка”) (ч. 1 ст. 126 КУпАП)

11. Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом, або передача керування транспортним засобом особі, яка не має права керування таким транспортним засобом (ч. 2 ст. 126 КУпАП)

12. Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами (ч. 3 ст. 126 КУпАП)

13. Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп’яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції (ч. 1 ст. 130 КУпАП)

14. Повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, зазначених ч. 1 ст. 130 КУпАП (ч. 2 ст. 130 КУпАП)

15. Дії, передбачені частиною першою ст. 130 КУпАП, вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалась адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, за відмову від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції (ч. 3 ст. 130 КУпАП)

16. Вживання водієм транспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди за його участю алкоголю, наркотиків, а також лікарських препаратів, виготовлених на їх основі (крім тих, що входять до офіційно затвердженого складу аптечки або призначені медичним працівником), або після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення уповноваженою особою медичного огляду з метою встановлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують його увагу та швидкість реакції, чи до прийняття рішення про звільнення від проведення такого огляду (ч. 4 ст. 130 КУпАП)

17. Порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями або залізничними переїздами (ст. 132-1 КУпАП)

18. Перевезення водіями іноземців та осіб без громадянства на порушення встановлених правил перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні і транзитного проїзду їх через територію України, якщо ці дії безпосередньо не пов’язані із незаконним перетинанням осіб через державний кордон України (ч.1 ст. 206-1 КУпАП)

19. Обладнання власниками або водіями транспортних засобів спеціально прихованими або замаскованими місцями, які використовуються для перевезення нелегальних мігрантів (ч.2 ст. 206-1 КУпАП)

20. Дії, передбачені частиною першою або другою статті 206-1 КУпАП, якщо вони вчинені повторно або групою осіб, або щодо кількох іноземців та осіб без громадянства, а так само перевезення іноземців та осіб без громадянства в обладнаних власниками транспортних засобів або водіями спеціальних схованках для перевезення людей (ч.3 ст. 206-1 КУпАП)

загрузка...
Еще одна новость

У Казахстані з’явилася нова машина за $ 5 000

21.04.2016 г. в 09:20, vipautonews

Найдешевший автомобільчик в світі — індійський Bajaj Qute, вийшов на казахстанський ринок. Вартість 2,7-метрової машинки становить майже 5 тисяч доларів. Що цікаво, у себе на батьківщині автомобіль пропонується за ціною від 2 тисяч доларів. По суті, Bajaj Qute є квадроцикл — компактним 4-колісним автомобілем не важче 400 кг і не могутніше 20 кінських сил. У розпорядженні машини є 13,5-сильний 0,2-літровий мотор, що розвиває 19 Нм крутного моменту. Спереду автомобіль має 44-літровий багажний відсік. Витрата палива становить 3 л/100 км. Таким чином, на одній зарядці машинка буде здатна подолати понад 250 км.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Попытка дамы заехать на паркинг оказалась разрушительной (видео)

21.04.2016 г. в 09:20, real

Попытка дамы заехать на паркинг оказалась разрушительной. Причем два раза подряд, в течение очень короткого промежутка времени. Пытаясь попасть на стоянку, женщина протаранила автомобиль, который находился даже не на пути ее следования. Дальше – больше. Вероятно, решив, что эту процедуру нужно отработать, поскольку с первого раза не получилось, она со всей дури, въехала еще один раз в ту же машину.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть