Майбутня модель Tesla: такого не очікував ніхто

21.04.2016 г. в 10:18, mmr

Tesla випустить пікап. І це – не жарт, такі плани дійсно є у американської компанії.

Принаймні, якщо вірити інформації, отриманої журналістами німецького видання Auto Bild, в Tesla серйозно замислюються над тим, щоб випустити конкурента Ford F-150 і Chevrolet Silverado.

Вибір на користь такого типу кузова пояснюється досить просто. Справа в тому, що пікапи користуються дуже великою популярністю на ринку США. Наприклад, перша трійка найбільш продаваних автомобілів в Америці вже не перший рік складається з пікапів Ford F-Series, Chevrolet Silverado і RAM. І саме в цю нішу і хоче потрапити Tesla, щоб збільшити свої продажі.

Правда, від стандартних пікапів нова модель Tesla буде все ж відрізнятися. По-перше, оригінальним дизайном. По-друге, цільовою аудиторією – новинка буде адресована юристам і лікарям, а зовсім не фермерам, як зазвичай буває. Нарешті, по-третє, як і всі моделі Tesla, новий пікап буде електричним, а в його основу ляже платформа, використовувана на недавно представленій Tesla Model 3.

На цьому подробиці про пікап Tesla закінчуються. Відомо лише, що нову модель збираються показати вже в 2018 році.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине замечен редчайший автомобиль Bentley Brooklands

21.04.2016 г. в 10:18, topgir

Эксклюзивное купе Bentley Brooklands засветилось на улицах Одессы. Фотографиями уникального авто делится портал «ТопЖыр». Компания Bentley выпустила модель Brooklands в кузове купе очень ограниченным тиражом. Всего в мире насчитывается 550 таких машин. Стоимость этого элитного авто составляет примерно 300 тысяч евро. Есть информация, что такой автомобиль в свое время был в распоряжении бывшего столичного головы Леонида Черновецкого. Теперь же в нашей стране появился как минимум еще один экземпляр Bentley Brooklands, теперь уже с одесской регистрацией.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Природа «наказала» автомобиль за неправильную парковку

21.04.2016 г. в 10:18, avtoblog

Интернет взорвали фотоснимки о том, как машина столичного «автохама» оказался в «печальной ситуации». Это фото было сделано из окна одной из многоэтажек на Позняках, а затем опубликовано на странице главы Дарницкого района Киева в одной из социальных сетей. Судя по всему, владелец данного транспортного средства припарковал свой автомобиль на газоне и отправился по своим делам. Можно только представить его, удивление, когда он увидел то, что произошло позже. Напомним, что на минувшей неделе в столице прошли обильные ливни. Видимо, размокший рыхлый грунт просто не выдержал массы авто, и начал «всасывать» колеса в себя, как зыбучие пески где-то в Колорадо или на Аляске. Таким образом, автомобиль попросту попал в «песчаный плен». Выходит, что не только украинская полиция и небезразличные к «автохамству» граждане «наказывают» нарушителей правил парковки. Уже и природа «борется» за порядок на украинских…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

«Київтранспарксервіс» оголосив 20 підстав для затримання транспортного засобу за допомогою евакуатора

21.04.2016 г. в 10:18, mashyna

З початку квітня, на особисте прохання мера Києва Віталія Кличка, на вулиці столиці виїхала спецтехніка, яка буде забирати автівки порушників зі стихійних парковок. За виконання цього завдання відповідатиме Державне підприємство МВС України «Інформ – Ресурси», яке навесні уклало відповідний договір з КП «Київтранспарксервіс». За повідомленням КП «Київтранспарксервіс» затримання та доставляння транспортного засобу для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку за допомогою евакуатора передбачено ст. 265-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Вищезазначеною статтею визначено, що працівник уповноваженого підрозділу України, що забезпечує безпеку дорожнього руху, тимчасово затримує транспортний засіб шляхом блокування або доставляє його для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку, що дозволяється…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть