Майбутня модель Tesla: такого не очікував ніхто

21.04.2016 г. в 10:18, mmr

Tesla випустить пікап. І це – не жарт, такі плани дійсно є у американської компанії.

Принаймні, якщо вірити інформації, отриманої журналістами німецького видання Auto Bild, в Tesla серйозно замислюються над тим, щоб випустити конкурента Ford F-150 і Chevrolet Silverado.

Вибір на користь такого типу кузова пояснюється досить просто. Справа в тому, що пікапи користуються дуже великою популярністю на ринку США. Наприклад, перша трійка найбільш продаваних автомобілів в Америці вже не перший рік складається з пікапів Ford F-Series, Chevrolet Silverado і RAM. І саме в цю нішу і хоче потрапити Tesla, щоб збільшити свої продажі.

Правда, від стандартних пікапів нова модель Tesla буде все ж відрізнятися. По-перше, оригінальним дизайном. По-друге, цільовою аудиторією – новинка буде адресована юристам і лікарям, а зовсім не фермерам, як зазвичай буває. Нарешті, по-третє, як і всі моделі Tesla, новий пікап буде електричним, а в його основу ляже платформа, використовувана на недавно представленій Tesla Model 3.

На цьому подробиці про пікап Tesla закінчуються. Відомо лише, що нову модель збираються показати вже в 2018 році.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине замечен редчайший автомобиль Bentley Brooklands

21.04.2016 г. в 10:18, topgir

Эксклюзивное купе Bentley Brooklands засветилось на улицах Одессы. Фотографиями уникального авто делится портал «ТопЖыр». Компания Bentley выпустила модель Brooklands в кузове купе очень ограниченным тиражом. Всего в мире насчитывается 550 таких машин. Стоимость этого элитного авто составляет примерно 300 тысяч евро. Есть информация, что такой…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Природа «наказала» автомобиль за неправильную парковку

21.04.2016 г. в 10:18, avtoblog

Интернет взорвали фотоснимки о том, как машина столичного «автохама» оказался в «печальной ситуации». Это фото было сделано из окна одной из многоэтажек на Позняках, а затем опубликовано на странице главы Дарницкого района Киева в одной из социальных сетей. Судя по всему, владелец данного транспортного средства припарковал свой автомобиль на…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть