Вчені вже знають причину автомобільних аварій

21.04.2016 г. в 13:22, infokava

Вчені з Політехнічного університету Вірджинії в США з'ясували з-за чого відбуваються автомобільні аварії.

На думку вчених, найбільш поширеною причиною автомобільних аварій є відволікає водія бесіда

В експерименті взяли участь понад 3500 добровольців. Вони дозволили вченим обладнати свої автомобілі камерами і датчиками, які реєстрували різні фактори. Зокрема, фіксувалися розташування машини, її швидкість, а також стан водія, включаючи алкогольне сп'яніння. Спеціальні прилади відстежували його руху за кермом і навіть напрям погляду.

За волонтерами спостерігали протягом трьох років. За цей час вони спільно подолали понад 56 мільйонів кілометрів і стали учасниками півтори тисячі аварій. Понад 900 ДТП мали серйозні наслідки, такі, наприклад, як травми і помітні пошкодження транспорту. Аналіз даних показав, що майже 88 відсотках випадків дорожні інциденти сталися з вини водіїв.

Головною причиною ДТП вчені назвали такий відволікаючий фактор, як бесіда. Майже в 15 % випадків причиною аварій стало спілкування водія з балакучими пасажирами, у 6,4 % - розмови по мобільному телефону без використання гарнітури. Інші відволікаючі фактори розташувалися в списку нижче. Наприклад, дія алкоголю або наркотиків, а також сонливість водія спровокували менше 2 % аварій.

загрузка...
Еще одна новость

Богатый неудачник арендовал Ferrari на свадьбу и благополучно его разбил. Видео

21.04.2016 г. в 13:22, ТСН

На собственный праздник парень арендовал в автосалоне белый Ferrari. Но на второй день парень решил заскочить «на пиво» к друзьям, а как следствие - влетел в стену. Теперь должен выплатить за суперкар 25 тысяч фунтов.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водитель Ford Mustang поплатился за пижонство. Видео

21.04.2016 г. в 13:22, hronika

Автомобилист попал в глупую аварию. В сети появилось поучительное видео о том, что с автомобилем с задним приводом нужно умело обращаться. Водитель на Ford Mustang решил "выпендриться" и резко выехал на дорогу, однако не справился с управлением и протаранил стоящую машину.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть